Ana sayfa Donanım Hızlı ve güvenli harici disk: ADATA NH03

Hızlı ve güvenli harici disk: ADATA NH03

0

Masa üstleri için güvenli ve kolay kullanımlı harici disk NH03 satışa sunuldu

3.5 inç genişliğindeki ve masa üstü kullanım için tasarlanan ADATA NH03, üstün teknik özelliklerinin yanı sıra şık tasarımı ile de dikkat çekiyor. 1, 1.5 ve 2TB olmak üzere üç depolama kapasitesi seçeneği sunan ürün, USB 3.0 bağlantı standardını kullanıyor ve saniyede 140MB veri transfer edebiliyor. ADATA”nın “Asalet” (Nobility) serisinin bir ürünü olan NH03, hem dik hem de yatık olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanmış. Parlak cilalı dış yüzeyi sadece güzel bir görünüm sağlamıyor, aynı zamanda yenilikçi bir termal tasarımı da barındırıyor. Daha iyi hava akışı ve ısıyı dengeli yaymak için özel tasarlanan NH03, böylece verimliliği de artırıyor.
adata NH03

ADATA NH03″ün kullanımı da çok basit. Tek bir tuş ile yedekleme yapmaya olanak veren ürün, aynı zamanda düzenli olarak yedeklenen verileri otomatik olarak senkronize edebiliyor. Bu işlemi de tek bir tuş ile yapıyor. Yeni nesil USB 3.0 bağlantı standardını kullanan ürün, ayrıca Turbo HDD USB yazılımı sayesinde veri aktarım hızını yüzde 418 gibi yüksek bir oranda artırıyor. ADATA NH03″ün veri aktarım hızı 140MB/s olarak belirtiliyor.
Şifreleme teknolojisi ile veri güvenliği artırılıyor.

ADATA NH03, gizli verilerin güvenliği konusunu da düşünmüş. 256-bit AES şifreleme teknolojisi ile veri güvenliği sağlama alınıyor ve gizli veriler yetkisiz erişimlere karşı korunuyor. Bu şifreleme diskin çalınması, kaybolması gibi durumlarda da verilerin korunmasını sağlıyor. Bu nedenle hassas verilerin yedeklenmesi için NH03 iyi bir seçim oluşturuyor.

NH03, ADATA”nın güçlü yazılım desteğini de kullanıcılara sunuyor. Bu yazılımlardan biri OStoGO. Windows 7 işletim sisteminin kolay yüklenmesini sağlayan bu yazılım, aynı zamanda taşınabilir depolama cihazlarını Microsoft Windows 7 yükleme DVD”sine dönüştürüyor. HDDtoGO yazılımı ise gerçek bir taşınabilirlik rahatlığı sunuyor. E-postalar dahil en sık kullanılan verileri senkronize ederek yedekleme kolaylığı yaratıyor. Ayrıca ADATA NH03 modelleri ile birlikte Norton Internet Security yazılımının 60 günlük deneme sürümü de ücretsiz olarak geliyor.

ADATA NH03 Taşınabilir Disk
– 1, 1.5 ve 2 TB kapasite seçenekli,
– Siyah, parlak cilalı kasa,
– 150 x 48 x 178 mm boyutlarında,
– 1 kg ağırlığında,
– Yüksek hızlı USB 3.0 arabirimi (USB 2.0 ile de uyumlu),
– Windows 2000, XP, Vista, 7; Mac OS X 10.6 (ve daha eski sürümleri); Linux KERNEL 2.6.31 (ve daha eski sürümleri) işletim sistemleri ile uyumlu,

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here