Ana sayfa Donanım Hız ve estetik bir arada Epson”da

Hız ve estetik bir arada Epson”da

0

Epson küçük ofisler için iki büyük çözüm sundu

Dijital görüntüleme pazarındaki en büyük isimlerden Epson, kişisel kullanım ve küçük ofis uygulamaları için tasarladığı iki yeni ürünü piyasaya sundu. Yeni Epson V500 ve V600 fotoğraf tarayıcılar, enerji tasarrufu ve benzerlerine oranla sunduğu tarama hızıyla fark yaratıyor. 6400dpi çözünürlüğe sahip bu yeni tarayıcılar, küçük bir ev ofisin ihtiyacı olan doküman, fotoğraf ve film reprodüksiyonu ihtiyaçlarının tümünü karşılayacak özellikler barındırıyor.
V500 Office”de bulunan ReadyScan teknolojisi, cihazı, açıldığı anda taramaya hazır hale getirip, ofis ortamında hiç zaman kaybettirmiyor. Görsel açıdan da dikkat çekici bir tasarıma sahip V500 Office, içinde bulunan Saydamlık Birimi (TPU) adı verilen mekanizması sayesinde, panoramik orta format filmlerde de kullanılabiliyor.
 

12 kare 35 mm film, 4 kare 35 mm slayt ya da 1 kare 6×12 cm orta format filmi bir defada tarayabilen cihaz, özellikle slayt ve imajların saklanmasında uygun özelliğinden dolayı tercih edileceğe benziyor.

Epson Perfection V600 Photo ise, V500 Office”in sunduğu TPU ve tek tuşta kolaylık gibi özelliklerine ek olarak yine 35mm film şeritleri, slaytlar tarayıp saklayabiliyor ve 6×22 cm boyutundaki tam format panoramik filmlerle de çalışılmasını sağlıyor.  İki modelde de bulunan DIGITAL ICE özelliği, tozu engelleyerek dokumanların çizilmesini ve deforme olmasını engelliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here