Ana sayfa Haber Hive’nin Yeni Home View Outdoor Güvenlik Kamerası

Hive’nin Yeni Home View Outdoor Güvenlik Kamerası

0

Güvenlik kamerası teknolojisinde beklenmeyeni ortaya çıkarmayı başaran Hive markası; 130 derecelik geniş açılı mercekle alanı izlemenizi sağlayan Home view outdoor ürününü tanıttı.

1080p HD görüntüler sayesinde en net sonuçları elde edebilirsiniz.  Bilindiği üzere bu kuruluşun mobil uygulaması da mevcut. Bunu etkin olarak kullanan kişi sayısının pek de yeterli düzeyde olduğunu söylemek mümkün değil.

Mobil Uygulamayla Neler Yapılabilir ?

Son zamanlarda güvenlik kameraları üreten firmaların mobil uygulamaya doğru yöneldiği birçok kişi tarafından biliniyor. Hive mobil uygulaması ise bu konuda fark yaratmayı başarıyor.

  • IP66 su geçirmez
  • Gece Görüş Modu
  • Mikrofon
  • Höparlör

 

gibi tüm özelliklere sahip olan bu kamera modeli; daha öncekilere oranla geliştirilmiş bir cihaz. Mobil uygulama üzerinden görüntüleri 24 saate kadar saklayabilirsiniz. Ödeme yapan aboneler ise; 30 günlük bekleme süresini de kullanabilir.

Orta düzey bir kullanım sağlayan bu yeni kamera modeli; diğer şirketlerden pek de farklı değil. Hive markasının danışmanı ve aynı zamanda üretken araç tasarımcısı Yves Béhar tarafından tasarlanan model; çok da ciddi bir tasarım farklılığı yaratmayacak.

Şu an için iç mekan güvenlik kamera modelini 149$ karşılığında alabilirsiniz. Dış mekan ürününü ise; 199$ karşılığında satın alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here