Ana sayfa Donanım “Hiçbir şey dışardan göründüğü gibi değil”

“Hiçbir şey dışardan göründüğü gibi değil”

0

Engin Altan Düzyatan yıllardır birlikte olduğu ve evlilik öncesi ayrıldığı eski sevgilisi güzeller güzeli özge özpirinçci hakkında ilk kez konuştu. Engin Altan Düzyatan evlilik arefesinde bu konulara hiç girmeseydi iyi olurdu. Engin Altan Düzyatan, biten ilişkisiyle ilgili bu saate kadar hiç açıklama yapmamıştı. Sessiz sedasız bitmşti evliliğe giden yolda ilişkisi özge özpirinçci ile. Şimdi ise başka bir güzelle nişanlı olan Engin Altan Düzyatan ilginç açıklamalara imza attı. Engin Altan Düzyatan kısa bir süre önce Neslihan Alkoçlar ile nişanlandı. Uzun süredir birlikte oluğu aniden ayrıldığı özge özpirinçci ile nikah masasından dönen yakışıklı oyuncu ayrılık ile ilgili ilk kez konuştu. Neslihan Alkoçlar ile nişanlanan ve adım adım evliliğe doğru ilerleyen Engin Altan Düzyatan güzel oyuncu özge özpirinçci ile olan ayrılıkğı ile ilgili ilk kez konuştu.

 

 


 

 

Zeynep özbek’in hazırladığı Birleşik Arap Emirlikleri’nden uydu aracılığı ile yayın yapan MBC4 kanalında yayınlanan ‘Turki Extra’ programında Engin Altan Düzyatan ile yapılan röportaj yayınlandı. Program sunucusu Liana Dahdouh, Düzyatan’a Neslişah Alkoçlar ile ne zaman evleneceğini sorarken, “çok büyük ihtimalle Ağustosta. Aslında biraz heyecanlıyım. 34 yıldır yalnız yaşıyorum. Şimdi biriyle hayatınızı birleştiriyorsunuz. çok heyecanlı bir şey ama keyifli olacağını düşünüyorum” dedi.

 

“KİMSE İçİN TARZIMI DEĞİŞTİRME NİYETİM YOK”

Düzyatan, nişanlandıktan sonra giyim tarzını değiştirdiğine dair yayınlanan haberlere rağmen değişmediğini belirtirken, şöyle konuştu: “Mesela bugün üzerimde yırtık pantolon tişört var, Beni gördüklerinde ‘Tarzı değişti’ diye haber yaptıklarında yurt dışından gelen bir oyunun galasına gitmiştim. Doğal olarak ceket, pantolon ve gömlek giymiştim. Eskiden 28’li, 30’lu yaşlarda şey giymiyordum. Şimdi, 34 yaşındayım. İnsan bir davete giderken ceket giymek istiyor. Bu bir etkilenme değil, yaşımın getirisi. Aslında benim isteğim. Yoksa kimse için tarzımı değiştirme fikrim ya da niyetim yok aslında. Ne yapıyorsam, kendim için yaparım.”

 

 

 

 

“Hİç BİR ŞEY DIŞARIDAN GöRüNDüĞü GİBİ DEĞİL”

Engin Altan Düzyatan, yıllar süren beraberliği ardından hayranlarının özge özpirinçci ile ayrılarak Neslişah Alkoçlar ile nişanlanmasına tepkileri ve onlara yanıtı olup- olmadığı sorusu üzerine, şunları söyledi: “Hiçbir şey dışarıdan görüldüğü gibi değildir. Herkesin özel bir hayatı var ve kimse kimsenin özelinde ne yaşadığını aslında bilmiyor. Biz bir şekilde halka mal olmuş insanlarız. Halk doğal olarak sevgisini de, sevmediği herhangi bir tavrını da göstermek istiyor. Hakları da var böyle baktığınız zaman. Sonuçta biz bireyleriz. İnsanlardan duyduğumuz, ya da aldığımız kararlara saygı duymalarını da bekliyoruz.” Engin Altan Düzyatan, Instagram veya Twitter’da çok sayıda Arap hayranı olduğunu Arap kanalı aracılığı ile onlara bir şey söyleme fırsatı bulduğunu ifade ederken, “Yazdıklarını anlamıyorum. Ancak, çeviri bölümü var. Onunla bir şekilde bakıyorum. Oradan bizi izleyip de sevdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Eskiden sadece Türkiye’deki hayranlarımız ya da Türkiye’deki durumumuzu düşünürdük. Artık iş yaparken bir şekilde sizi de düşünüyoruz. Bizi izledikleri için onlara çok teşekkür ederiz” dedi.

 

Engin Altan Düzyatan hayranlarının gözünden iki güzelin artı ve eksi yönleri:

özge Cihangir’dir, Neslişah Etiler…

– özge haksız yere gözyaşı dökmektedir. Neslişah haketmediği bir mutluluğun içindedir.

– özge biraz dırdırcıya benziyor. Neslişah ağzına vur lokmasını al cinsinden…

– özge 1 Nisan 1986 İstanbul, Neslişah 8 Kasım 1989 İzmir doğumludur

– Neslişah soyadını Düzyatan ile değiştirmeyi kabul etmiş, özge etmemiştir.

– özge evlilik istemiyordu, Neslişah ise Engin’le evlenmek için can atıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here