Ana sayfa Haber Her kilit bir bakışla açılabilseydi ne olurdu? İşte Apple”ın komik reklamı

Her kilit bir bakışla açılabilseydi ne olurdu? İşte Apple”ın komik reklamı

0

Orijinal iPhone için çıkan reklam, şuan için bile bir akıllı telefon için çıkarılmış en iyi reklam olarak düşünülüyor. Firmanın akıllı telefonunu artık tanımayan, ne olduğunu bilmeyen insan olmaması sebebiyle Apple da bize artık ilginç ya da eğlenceli reklamlar sunuyor.

iPhone X’in yıldızlığını yaptığı yeni Apple reklamında FaceID üzerine yoğunlaşan konu, bir bakışla kilitlerin tamamının açılabilmesini irdeliyor. Reklamdaki oyuncu, telefonuna bakarak kilidini açtıktan sonra ilk olarak dolap kilitlerine bakarak onların da kilitlerinin açıldığını görüyor. Bu durumun tadını çıkaran karakter, her yerde koşarak görsel efek karnavalı yaratıyor.

Apple’ın bu reklamında baş rolü taktim ettiği teknolojisi FaceID, şimdiki bilgilere göre firmanın üst seviye tabletleri iPad Pro serisine de eklenecek. Kesinliği hakkında hiçbir bilgi olmamasına karşın iPhone SE 2 modelinde de aynı teknolojiye yer verilirse FaceID’nin geleceğin kimlik doğrulama aracı olma yolunda koşar adım ilerleyeceğine hiçbir şüphe kalmayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here