Ana sayfa Haber Hemen satın alamayacağınız sonbahar güzeli kırmızı Samsung Galaxy S8 satışta!

Hemen satın alamayacağınız sonbahar güzeli kırmızı Samsung Galaxy S8 satışta!

0

Samsung Galaxy S8, kırmızı

Samsung’un şüphesiz en güzel akıllı telefonlarından biri olan, tartışmalı olarak en güzeli olan, Galaxy S8 yeni kırmızı rengiyle Güney Kore’de satışa çıktı. Firma, sonbaharın kırmızı yapraklarından esinlenerek çıkardığı bu model ile kullanıcıları büyülemeyi başarıyor. 

Samsung Galaxy S8'in ön yüzü her zamanki gibi siyah olacak. Arka kamerada da herhangi bir değişim yok.

Burgundy Red adıyla tanıtılan model, Kasım ayının yapraklarından esinlenen bir güzelliğe sahip. Firmanın biraz saçma görünen fakat telefonun güzelliğiyle geri kalanını görmezden geldiğimiz reklamı, YouTube’da yayınlandı. Reklam uzun kollu kazaklar ve sıcak ortamların yer alması, izleyicilerin duygularını tetiklerken bir yandan da akıllı telefonu öne çıkarıyor. Bu öne çıkarma konusunda işi iyice abartan Samsung, sarılan iki insanın arasına bile telefonu sokmayı ve ana dikkat çekici unsur haline getirmeyi başarmış.

Reklamda detaylıca gördüğümüz model, ön tarafında her zamanki gibi siyah renk taşıyor. arka tarafında ve çerçevesinde ise oldukça yumuşak ve çekici bir kırmızı renge sahip. donanımsal olarak bildiğimiz Galaxy S8’den bir farkı olmayan cihaz Exynos 8895 çipsete, 4 GB RAM’E ve 64 GB dahili depolamaya sahip. Tek kameralı cihaz, bu kırmızıyı da sayarsak artık tam 6 farklı renk seçeneğinne sahip. Bu renkler sırasıyla; pembe, gümüş, mavi, gri, siyah ve yeni kırmızı. Şuan için Güney Kore’de özel olarak satılan cihazın yakın zamanda diğer pazarlara ve ülkemize gelmesi yüksek bir ihtimal.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here