Ana sayfa Donanım Hem fare hem hesap makinesi!

Hem fare hem hesap makinesi!

0

Canon X MARK I Mouse: Hesap makinesini kablosuz fare özelliği ile birleştiriyor

Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon, tanınmış X serisi hesap makinelerine bir yenisini daha ekledi. İş ve kişisel kullanım için tasarlanan X MARK I MOUSE şık tasarımı ile kişisel hesap makinesi olarak kullanılmasının yanında, kablosuz lazer fare ve nümerik klavye fonksiyonları ile de fark yaratıyor.
Canon X MARK I Mouse


Gelişmiş tasarım, üstün fonksiyonlar

Tanınmış X MARK I ve X MARK I PR INT modelleriyle aynı üstün tasarım özelliklerini paylaşan X MARK I MOUSE, hesap makinesi yerleşik Bluetooth 2,0 bağlanabilirliği ve tam fonksiyonlu kaydırma tekerleği ile yüksek performanslı kablosuz bir lazer fareye dönüşüyor.(1200 dpi)
 

Hem Windows hem Macintosh işletim sistemleriyle¹ uyumluluk gösteren X MARK I MOUSE kolay taşınabilir, ince, açılı ve aerodinamik tasarımı ile de fark yaratıyor. Fare fonksiyonuna ek olarak bilgisayar için kablosuz bir nümerik klavye olarak da kullanılabilen bu hesap makinesi, özellikle taşınabilir dizüstü bilgisayar kullanırken, sayısal veri girişinde elverişli bir araç olarak öne çıkıyor.

X MARK I MOUSE kompakt ve sağlam PC-tipi tuşları ile sayı girişinde yapılan hataları en aza indirmeye yardımcı olurken, rahat bir yazma deneyimi de sunuyor. Yüksek çözünürlüklü ve 10 haneli ekran paneli ile ekranında net veri görüntüsü ve bir bakışta son çalışma durumunun görülmesini sağlıyor.
 

 

 

çevreci
Birçok özelliğinin yanı sıra X MARK I MOUSE Canon hesap makineleri serisinde benzersiz olan çevreyi koruma özelliğine de sahiptir. Daha önceki X serisi modellerinde olduğu gibi bu yeni hesap makinesi de kısmen Canon fotokopi makinelerinden dönüştürülmüş malzeme ile üretilerek şıklığı en üst seviyeye çıkartıyor ve çevresel atığı en aza indiriyor. Verimli güç yönetim sistemi ise belirli bir süre kullanılmadığı² zaman makineyi otomatik olarak kapatarak enerjinin gereksiz kullanımını engelliyor.

çevreye saygılı, rakipsiz tasarımı ve işlevselliği ile en gelişmiş kişisel hesap makinelerinden biri olan X MARK I MOUSE parlak beyaz veya siyah renkleriyle çalışma masanıza şıklık katacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here