Ana sayfa Haber Helyum ve Check Point’ten “Özel Bölge” toplantıları

Helyum ve Check Point’ten “Özel Bölge” toplantıları

0

Helyum Bilişim, Check Point ile beraber “özel Bölge” tanımlamalarını yaptı

Helyum Pazarlama Müdürü Neslihan Aksun, “özel Bölge” olarak adlandırdıkları Trabzon, Ankara ve İzmir”de Şubat ve Mart aylarında yapacakları kanal toplantılarını açıkladı.
 

Check Point ile Helyum”un birlikte düzenledikleri kanal toplantılarının amacı; “özel Bölge” Stratejilerini kanal ile birlikte belirlemek istememizdir diyen Aksun; “İnternetteki yaygın kullanım bu derece artış gösterirken, güvenliği tehdit eden zararlılar da aynı paralelde artmaktadır. Bu tehditlerden korunmak için günümüzde maalesef sadece AV ürünleri kullanmak yeterli olmamaktadır. Günümüzde teknolojik gelişmelere paralel olarak güvenlik çözümleri vazgeçilmez bir ihtiyaç halini almaktadır.
 

 

Bu paralelde bilgisayar güvenliği her sektörün en önemli sorunu haline gelmiştir. Büyük ya da küçük ölçekteki neredeyse her firma, artık çeşitli güvenlik çözümlerini bünyesinde barındırmaya özen göstermektedir. Bilgi Güvenliği sektörüne yönelen firmalar, kurumlara özel tüm tehditleri engelleyen bütünleşik cihazlar geliştirmektedirler. Biz Helyum olarak, alanında uzmanlaşmış birçok teknoloji güvenlik ürününü kanalımız aracılığı ile son kullanıcılar ile buluşturuyoruz. Fakat küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin büyük bir kısmı, daha az karmaşık, kolay kurulum ve sorun giderme kolaylığı olan ürünler ile ihtiyaçlarını karşılamak istemektedirler. Bu tarz küçük ve orta büyüklükteki firmaların da ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile; tam da bu kuruluşlar için üretilmiş ve pazara sunulmuş olan lider firma Check Point ile bir süre önce anlaşma sağladık. Yapacağımız kanal toplantısında, bölgeye özel stratejileri konuşacağız. Her zaman olduğu gibi teknoloji bayilerinin fikri bizim için önceliklidir. Bayilerimiz ile stratejilerimizi konuşmak üzere; 26 Şubat – Grand Zorlu Otel / TRABZON”da, 11 Mart – Hilton Otel /ANKARA”da ve 12 Mart – Swiss Otel/İZMİR”de bulunacağız. ” açıklamasında bulundu.

 

 

Ağ ve bilgi güvenliğinde dünya lideri Check Point, sektörde ilk defa, uçtan uca, tam, eksiksiz güvenlik için gereken tüm UTM (birleşik tehdit yönetimi) ve EPS (uç nokta güvenliği) bileşenlerini, küçük ve orta ölçekli kurumlar için bir arada sunuyor. Check Point; ağ, veri ve uç nokta güvenliklerini tek bir yönetim sistemi altında toplayabilen tek güvenlik üreticisidir. Check Point, toplam sahip olma maliyetini düşürürken, güvenli, basit ve esnek çözümler sunan çözümleri ile 12 yıldır Firewall pazar lideridir. 88 ülkede faaliyet gösteren marka, Dünya”nın en büyük 100 şirketinin %100″ünde kullanılmaktadır.
 

Check Point Birleşik Tehdit Yönetimi çözümleri ile; Firewal, IPSec VPN, SSL VPN, IPS, Web Filtreleme, Anti Virus, Anti Malware, Anti Spam koruması sağlar, aynı anda bir çok yönden gelebilecek tehditlerin önüne geçer.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here