Ana sayfa Haber Helyum Bilişim Tufin distribütörü oldu

Helyum Bilişim Tufin distribütörü oldu

0

çok disiplinli ağ yapılarında maksimum kontrol sağlayan ve otomasyona dahil eden TUFIN, Türkiye”de IT Güvenlik çözümleri konusunda uzman olan Helyum Bilişim ile anlaştı

Güvenlik proje süreci yönetimi çözümleri konusunda lider konumunda bulunan sağlayıcı Tufin; şirketlere, ağ güvenlik politikalarını gerçekleştirebilmeleri ve yönetebilmeleri için gerekli olan standartları sağlıyor. 2005″te kurulan, yetkin firewall ve kurumsal sistem uzmanlarına sahip olan Tufin, finans sektöründen enerji sektörüne, ulaşımdan eczacılığa kadar tüm sektörlere maksimum özel çözümler sunuyor. Türkiye”de Helyum Bilişim ile distribütörlük anlaşması yapan Tufin; Checkpoint, Cisco, Juniper Network, Palo Alto Networks, Fortinet, Blue Coat, F5, Mc Afee ve BMC Software gibi önde gelen birçok global tedarikçi ile birlikte çalışıyor.

Bilişim sektöründe ihtiyacı hissedilen ve çözümleriyle değişim yönetimi stratejilerine yeni bir boyut kazandıracak olan Tufin”in satışlarının 2012″nin ilk çeyreğinde üst seviyelere ulaşacağına inanan Helyum Bilişim ürün Müdürü Sinem Tirkeş; ” Bilişim teknolojileri ile ilgili riskleri azaltmayı hedefleyen firmalar; firewall operasyonları yönetimi konusunda SecureTrack”e, denetleme ve uyum konusunda ise SecureChange”e güvenebilirler, çünkü Tufin”in ağ güvenliği çözümleri, operasyonlarınızı düzenlerken, ağınızı otomasyona dahil eder, risklerinizi azaltır ve yönetim performansınızı maksimum düzeye yükseltir.” dedi.
çok disiplinli ağ yapılarında maksimum kontrol ve yönetim sağlayan Tufin, hayatî öneme sahip olan fakat aynı zamanda hata yapmaya son derece açık manuel ağ güvenlik süreçlerini otomatikleştirme becerisine sahiptir. Tufin ürünleri; bu süreçlerin yönetim süresini ve maliyetini ortalama olarak yarı yarıya azaltırken, hızlı büyüyen IT güvenliği sektöründe ikna edici bir teklif olarak öne çıkmaktadır.

Helyum Bilişim”in Türkiye Distribütörlüğü”nü üstlendiği TUFIN, Deloitte Technology”nin En Hızlı Büyüyen 50 Şirket sıralamasında ilk sırada yer almaktadır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here