Ana sayfa Haber Helyum Bilişim”den yeni kampanya

Helyum Bilişim”den yeni kampanya

0

İnternet güvenliği konusunda uzman firma Helyum Bilişim Hizmetleri, müşterileri için çok önemli çözümler sunmaya devam ediyor.

Kaspersky Türkiye Distribütörlüğü ile sektörde tanınan Helyum Bilişim”in Pazarlama Müdürü Neslihan Aksun ile Webadam.Com Proje Müdürü Can Akkaya başlatacakları kampanyanın müjdesini verdi.

Helyum Bilişim firmasının Webadam ile yaptığı kampanya gereği, Kaspersky Bireysel/Kurumsal ürünü alan her kullanıcı, http://www.webadam.com/kaspersky adresini kullanarak, sadece 19 TL karşılığında @adınızsoyadınız.com formatındaki müşteri adına özel email adresi, 2000 MB web alanı, 10.000 MB trafik, 10 adet e-posta hesabı, 2 adet mysql veritabanı ve ücretsiz alan adı içeren pakete sahip olabilecek. Kampanyanın, yılsonuna kadar sürmesi planlanıyor.

 


Kampanya neleri kapsamakta?

Kampanyamız, İnternet ortamında Kaspersky müşterilerinin kendilerini ifade edebilmeleri amacıyla; web sitesi barındırma hizmeti, ücretsiz alan adı ve alacakları alan adına ait + 5 adet e-posta adreslerinden oluşmaktadır.
 

Bu kampanyadaki dikkati çeken nokta ise Kaspersky müşterilerinin ad-soyadlarına özel email adresi alabiliyor ve bu adresleri msn, Facebook gibi sosyal medya ağlarında kullanabiliyor olmaları.

 

 

Webadam diyor ki; “Farklıyız!”
• Tüm isteklerinizi yerine getirmek için size zaman taahütü veriyoruz.
• Tüm istekleriniz otomasyon sistemimiz tarafından ele alınıyor ve insan müdahalesi olmadan gerçekleştiriliyor, eşittir çok hızlıyız.
• Altyapımızı oluşturan tüm teknolojilerde en güncel versiyonu kullanıyoruz.
• Barındırma hizmetlerimizde 7 gün içerisinde koşulsuz para iadesi yapıyoruz.
• Süreçlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.
 

Webadamın Sunduğu çözümler:
• Barındırma Hizmetleri: Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan (“domain”) kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini (“Linux & Windows hosting”) ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.
• E-Ticaret çözümleri: İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.
• Yazılım çözümleri: İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümleridir. Kullanılan teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.
• Dinamik İçerik çözümleri: Dinamik içerik çözümleri ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kayıt işlemleri
• Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri: Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır.
• Webadamın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti (“SLA: Service Level Aggrement”) kapsamındadır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here