Ana sayfa Haber Helyum Bilişim’den üniversitelilere destek

Helyum Bilişim’den üniversitelilere destek

0

Helyum Bilişim’den,  üniversite öğrencilerine özel kampanya

ogrenci@helyum.com.tr adresine edu.tr uzantılı e-posta adresinden e-posta yollayan üniversiteliler, Trend Micro Titanium Güvenlik Yazılımlarında yüzde 30 indirim hakkına sahip oluyorlar.
Titanium

Helyum Bilişim Genel Müdür Yardımcısı Neslihan Aksun, milyar doların üzerinde cirosu ve 4500″ü aşkın çalışanı ile dünyada sadece içerik güvenliğine odaklanan, en büyük bağımsız içerik güvenlik üreticisi olan Trend Micro”nun Titanium ürünlerindeki üniversite öğrencilerine özel indirim imkânını duyurdu. üniversite öğrencilerine yüzde 30 indirim imkânı sunan kampanya, 1 Mayıs 2011″de başlayıp, 31 Temmuz 2011 tarihinde sona erecek.
 

Kampanyanın üniversite öğrencilere yönelik olduğunun altını çizen Neslihan Aksun, kampanyadan nasıl yararlanılacağını şöyle özetliyor: “üniversite öğrencileri ogrenci@helyum.com.tr “ye edu.tr uzantılı e-posta adreslerinden bir mail yollayacaklar. Kendilerine bilgilerin doğruluğu tespit edilir edilmez indirim kodu yollanacak.
 

 

 

üniversite öğrencilerimiz de www.helyum.com.tr/store sitesinden Trend Micro Titanium ürünlerini bu indirim kodu ile yüzde 30 daha ucuza alabilecekler. “

ülke gençlerinin bilişim güvenliği konularında bilinçlenmesini kuruluşundan bu yana önemseyen Helyum, geçmiş yıllarda öğrencilere özel sağladığı imkânlara yeni ürünü olan Trend Micro Bireysel ürünlerinde de devam edecek.
 

Titanium ürünlerinin, diğer güvenlik yazılımlarının aksine, tehditleri kullanıcıya ulaşmadan önce bulutta durdurduğunun üzerine basan Aksun “Titanium ürünleri ile sonuç, daha az bellek kullanan ve bilgisayarı yavaşlatmayan daha iyi bir korumadır. Kalitesi kanıtlanmış bulut tabanlı teknoloji Virüsleri ve Casus Yazılımları bilgisayarınıza ulaşmadan önce otomatik olarak durdurur. Bilgisayarınızı kasmadan, tam korunaklı ve size özel esnek çözümlerle korur.” dedi.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here