Ana sayfa Haber Helyum Bilişim’den Kaspersky kampanyası

Helyum Bilişim’den Kaspersky kampanyası

0

Helyum Bilişim”den Seçkin Teknoloji Mağaza Müşterine özel  %51 indirimli Kaspersky kampanyası

En güçlü güvenlik ürünlerini, Bilişim Kanalı ve Teknoloji Mağazaları üzerinden kullanıcılara ulaştıran Helyum Bilişim, Kaspersky Güvenlik ürünlerindeki yeni Bireysel Kampanyasını duyurdu.
Dünyanın lider güvenlik yazılım geliştiricisi Kaspersky Lab”ın Türkiye Distribütörü Helyum Bilişim tarafından duyurulan kampanyada, Kaspersky Bireysel ürünler Mart sonuna kadar, Teknoloji Mağazalarında %51 indirim ile satılacak.

31 Mart”a kadar devam edecek olan kampanya ile Helyum Bilişim, kullanıcılara özel fırsatlar yaratmaya devam ediyor.

 
Helyum Bilişim Mağaza Kanal Müdürü İsa Baltacı”nın yaptığı açıklamada, kampanyanın sadece Best Buy, Bimeks, Darty, Elektro World, Gold, Media Markt ve Vatan teknoloji mağazalarında geçerli olduğu vurgulandı.

“Kampanya; Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Internet Security, Kaspersky PURE ve Kaspersky Small Office Security ürünlerini kapsamaktadır.” açıklamasında bulunan Baltacı, “Teknoloji Mağazaları, birçok bilişim donanım ve yazılım ürününü kullanıcı ile direk bir araya getirme konusunda oldukça önemli bir kanaldır. Kullanıcının ürünü ve rakiplerini aynı anda görmesi, dokunması, hissetmesi üçlemelerinin oluştuğu bu mağazalar için Türkiye”ye özel bir kampanya başlattık. Mağaza kasalarında, ellerinde Kaspersky kutuları ile sıra oluşturan kalabalık, kampanyanın daha ilk günden başarılı olduğunu bizlere gösterdi.” dedi.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here