Ana sayfa Oyun Hellboy Injustice 2 kadrosuna katılıyor!

Hellboy Injustice 2 kadrosuna katılıyor!

0

Injustice 2, geçtiğimiz hafta PC’ye geleceğini resmi olarak duyurmuştu. Ultimate Edition ismi altında gelecek olan oyunun konsollar üzerinde yaptığı DLC karakter çalışmaları ise devam etmekte. Geçtiğimiz aylarda duyurulan Fighter Pack 2 DLC’si kapsamında Injustice 2’ye eklenen Hellboykarakterinin oynanış videosu ile karşı karşıyayız. Aşağıdan yayınlanan oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Hellboy, 14 Kasım’da oyuna ekleniyor.

Hellboy Injustice 2 kadrosuna katılıyor

Geçtiğimiz haftalarda oyuna eklenen Mortal Kombat karakteri Raiden’dan sonra, Aquaman’in baş düşmanlarından Black Manta da oyuna eklenmişti. Hellboy şimdilik son DLC karakteri olarak tahmin edilse de NetherRealm studios’dan yeni bir duyuru gelebilir.

Hellboy Kimdir?

Mike Mignolan tarafından yaratılan Hellboy, Dark Horse Comics’in bir karakteridir. 1993 yılında ortaya çıkan karakter, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Nazi döneminde Grigori Rasputin tarafından Third Reich ile birlikte dünyaya çağrılmıştır. Ama çocuk Hellboy uzaklarda İngiltere’nin bir kilisesinde yeryüzünde gelmiştir. Orada Amerikalı bir asker grubu ile karşılaşanHellboy, askerlerin başında bulunan profesör tarafından evlat edilmiştir ve büyütülmüştür. Şeytan Azzael ve cadı Sarah Hughes’ın çocuğu olan Hellboy, isteksiz bir süper kahramandır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here