Ana sayfa Donanım HD TV ve Blu-ray Sinema Sistemleri

HD TV ve Blu-ray Sinema Sistemleri

0

Klasik Oda

1- Panasonic sinema paketinizi hazırladı
VT20 3D TV, Blu-ray oynatıcı ve 2 Blu-ray  film

Panasonic, VIERA VT20, Blu-ray oynatıcı ve iki adet 3D film ve yine iki 3D gözlükten oluşan kapsamlı ürün paketiyle evde sinema keyfini benzersiz bir deneyime dönüştürüyor. NeoPDP Full HD 3D TV özellikli VT20, üstün siyah dengesi ve kontrastı ile dikkat çekiyor. 50 inç”lik dev 3D televizyon bu boyutuyla evde sinema perdesi varmış hissi uyandırıyor. Panasonic, üç boyutlu görüntülerde olduğu gibi 2 boyutlu görüntülerde de gerçekten iyi bir performans sergiliyor. Gerek kontrastı, gerek renkleri, gerekse de tepkime süresiyle her türden filmi sinema canlılığında evinize taşıyor.

 

2- DMP-BDT300
Her boyutta canlı görüntü

Panasonic”in en özel Blu-ray okuyucularından birisi olan  DMP-BDT300, üç boyutlu NeoPDP televizyon VT20 ile mükemmel bir uyum içinde çalışıyor. 3D çıkışında perspektifi en gerçekçi şekilde verdiği gibi, klasik iki boyutlu görüntilerde ise renkleri ve kontrastı VT20″ye mükemmel bir şekilde aktarıyor. BDT300 ağ performansı ile de oldukça şaşırtıcı bir ürün… VIERA CAST ve DLNA özelliğinin yanısıra kablosuz bağlantı adaptörü sayesinde kullanım rahatlığı sunuyor.

 

3- SC-BT330
Sesler de filmi anlatır

Eğer gerçekten farklı bir evde sinema deneyimi yaşamak istiyorsanız VT20 ile başka bir ev sinema sistemi kullanabilirsiniz. Panasonic”in 2010 yılı için piyasaya sürdüğü SC-BT330 ile ev konforunda gerçek bir sinema kalitesi yakalamak oldukça kolay. SC-BT330 modeli, gerçekçi niteliğiyle fark yaratan bir “Sinema Surround” deneyimi yaşatabilme yeteneğiyle öne çıkıyor. Kullanılan televizyonun, VIERA Link bağlantı özellikleri içeren bir Panasonic VIERA olması ise ek avantajlar getiriyor çünkü dil ve ekran boyutu ayarları otomatik olarak yapılıyor.

4- Ice Age
Buz devri Blu-ray”de

Ice Age, Panasonic ev sinema sistemi ile birlikte paket olarak geliyor. çok sevilen ve serisi çekilen animasyon filmi, Blu-ray olarak izlemek artık mümkün, Manfred, Sad, Diego ve diğer Ice Age karakterlerini kristal netliğinde seyretmek isteyenler için Blu-ray formatı raflarda yerini aldı.

 

Fantastik Oda

1- Toshiba SL 733
Full HD LED farkı

Regza serisiyle, LCD panel ve arkadan aydınlatmalı LED TV”lerde büyük başarı yakalayan Toshiba, SL serisiyle HDTV”ler arasında fark yaratmak istiyor. SL 733 “çoklu Ekran Görünümü” uyumluluğuyla gerçekten fark yaratacak gibi duruyor. Yeni seri, izleyicilerin farklı cihazlar arasında farkılı bağlantı ve senkronizasyon araçlarını kullanarak kolayca içerik aktarımı yapabilmelerine imkan veriyor. Bu da farklı ortamlar üzerinden film oynatmak isteyen kullanıcılar için, ev sineması söz konusu olduğunda büyük avantaj sağlıyor. Windows 7 ile tam uyumlu olan Toshiba SL 733, “play to” fonksiyonu ile Win7 yüklü bir bilgisayardan hızlıca içerik akışı çekebiliyor. Toshiba Regza SL 733, 40 inçlik modeliyle evinizi sinema solununa dönüştürüyor.

 

2- Toshiba BDX2000
Gerçek bir HD ev eğlencesi

Toshiba”nın gerçek ev eğlencesi için tasarladığı Blu-ray oynatıcısı BDX2000, Regza LCD TV”ler ile kullanıldığına Full HD sinema keyfini evinize getiriyor. BD-Live özelliği ile internetten ek özellikler yükleyebilen BDX2000, hafıza kartı yuvası sayesinde ise eğlence istasyonuna dönüşüyor. Master Audio Essential özelliği sayesinde arkasında bulunan ses çıkışlarına gerçek Dolby Surround ileten BDX2000 evde sinema keyfini katlayacak bir Blu-ray olarak dikkat çekiyor.

3- B&W CM serisi
TV ve Blu-ray”inizi ödüllü sistemle tamamlayın

ürettiği audi çözümleriyle İngiltere”nin ve dünyanın önemli markalarından birisi haline gelen B&W (Bowers and Wilkins) CM serisi ile klasik ve modern çizgileri bir araya getiriyor. Bu çizgiler sadece tasarım anlamında değil, yapım aşamasında da klasik ve modern dokunuşla vücuda getirilmiş. Her hoparlörün mekanik dizaynı en duru ses vermesi için klasik  B&W tasarımıyla üretilirken; akustiği hakim kılmak için, çalışan sistem modern teknoloji kullanılarak tamamlanmış. Bu felsefe ışığında üretilen CM Serisi,  mini monitör hoparlör (CM1), taban hoparlörü (CM7) ve center hoparlörden (CMCenter) oluşuyor. Serinin  hoparlörleri evde sinema keyfinizi minimal olarak tamamlayacak tüm öğeleri barındırıyor…

 

4- Clash of the Titans
Sonsuz erk için bitmeyen savaş

İnsanların krallara, kralların da tanrılara karşı başkaldırmasına sebep olan nihai güç savaşı 2010 yapımı film ile sinema ekranlarına çıktı. Dünyayı yok edebilecek güçteki bu savaş, Blu-ray disklere de girdi. Tanrı olarak doğmuş, ancak insan olarak yetiştirilmiş Perseus”un güçler dengesindeki macerasını etkileyici ses efektleriyle izlemek istiyorsanız,  bu sistemle birlikte tavsiye ediyoruz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here