Ana sayfa Mobil HD ekranlar cebe girdi

HD ekranlar cebe girdi

0

Yüksek çözünürlüklü ekranlar televizyonlardan telefonlara taşındı.

  HTC Touch HD
3D arayüze HD kalitesi

HTC Touch HD”nin 3.8 inç geniş ekranı; şaşırtıcı netlik ve canlı renklerle film izlerken, internette gezinirken ya da fotoğraflar arasında dolaşırken benzersiz bir deneyim sunuyor. 
HTC tarafından geliştirilmiş TouchFLO 3D arayüzü ile kullanıcılar kişiler, mesajlar ve önemli içeriğe hızlı ve kolay erişebiliyorlar. Cihazın üzerindeki standart 3.5 mm standart kulaklık girişi sayesinde kullanıcılar en iyi kalitede ses için telefonla birlikte yüksek performanslı kulaklıklar kullanabiliyorlar.

Geniş yüksek çözünürlüklü ekran ve 3G”nin 18 katına kadar hızlarda veri indirme hızları HTC Touch HD”nin internet sitelerini hızlıca ve tam sayfa genişliğinde taramasına olanak tanıyor. Bu da hem hız, hem de sayfa düzeni olarak evinizdeki genişbant deneyimiyle kıyaslanabilecek internet deneyimi sunuyor. Mobil interneti farklı yollarla geliştiren bu gerçek mobil genişbant deneyimi kullanıcıların internette daha kolay gezinmesini sağlıyor. www.htc.com/tr/
 

Samsung i8910 HD 
Cep telefonunda yüksek çözünürlük

Samsung i8910 HD, yüksek çözünürlüklü ekranının yanı sıra Samsung”un Symbian işletim sistemiyle çalışan ilk tamamen dokunmatik cep telefonu olma özelliğini taşıyor. AMOLED ekrana sahip olan telefon dünyanın ilk 720P HD video kayıt ve deşifre etme özelliklerini sunuyor. HD özelliği ile 3.7 inç AMOLED (Active Matrix Organic Light Emitting Diode) dokunmatik ekran, rakipsiz tonlar, canlı renkler ve doğrudan güneş ışığında çok daha fazla berraklık sunuyor ve aynı zamanda düşük enerji tüketimi ile de dikkat çekiyor.

i8910 HD “nin; HD video kayıt özelliği sizin için değerli olan anları HD kalitesinde (720p) yakalamanızı, HD içeriklerini DLNA teknolojisi aracılığıyla keyifle izlemenizi sağlıyor. 16 milyon renkli, 16:9 QHD ekran ve çift stereo hoparlör, hareket halindeyken mobil multimedya deneyimine yepyeni bir boyut kazandırıyor ve kullanıcıların SD (Standard Definition) / HD (High Definition) videoları sinema kalitesinde altyazıyla seyretmelerini sağlıyor.

 

 
Ayrıca 8MP kamerası ile i8910 HD,  kullanıcıların cep telefonu ile fotoğraf makinesi kalitesinde resim çekmesini mümkün kılıyor. i8910 HD”nin 8 GB ve 16 GB dahili hafızaya sahip iki versionu var. Buna 32 GB microSD kart da eklendiğinde i8910 HD”nin cömert hafızası, kullanıcılarına 48GB”a kadar veriyi saklama olanağı sunuyor.
Bu da 35 adet DVD kalitesinde sinema filmi ya da 18.000 adet 8MP fotoğrafın saklanabilmesi anlamına geliyor.
www.samsung.com.tr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here