Ana sayfa Mobil HCL ME Tablet

HCL ME Tablet

0

Galatasaraylılara özel tablet
 

Hint asıllı teknoloji devi HCL ME tablet ile Galatasaray arasında imzalanan sözleşme ile Galatasaray spor kulubü, resmi olarak tablet dünyasına adım atmış oldu.Ali Sami Yen Spor Kompleksi, Türk Telekom Arena”da gerçekleştirilen imza töreniyle dünya teknoloji devi HCL ME Tablet ile sponsorluk anlaşması imzaladı.Resmi Sponsorluk” anlaşması kapsamında, Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı oyuncuları bu sezon ME Tablet logolu şortlarla yeşil sahaya çıkacak. Galatasaray Erkek Voleybol Takımı oyuncuları da 2013- 2014 sezonunda kol bantlarında ME Tablet logosu taşıyacak. Ayrıca Galatasaray Spor Kulübü”ne HCL ME Tablet ürün desteği de verilecek. HCL”nin Galatasaraylılara özel tasarladığı ME Tablet GS 1905 serileri de GSStore”lardan ve www.gsstore.org”tan satışa sunulacak.
 

 
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı ünal Aysal sponsorluk duyurusunun yapıldığı törende şunları söyledi: “Bugün, burada, öncü ve uluslararası kimliğiyle bir dünya markası olan Galatasaray”ın ve dünyanın lider teknoloji markalarından Hindistan merkezli HCL ME Tablet”in bir araya gelişini, siz değerli basın mensupları ve tüm kamuoyu ile paylaşmak üzere bulunuyoruz. Son on yılda gösterdiği hızlı büyümeyle dünyanın sayılı teknoloji şirketleri arasında yer alan HCL”nin, ME Tablet Serisi ile Türkiye pazarına girer girmez Galatasaray markasıyla buluşmasından ve sonucunda ortaya çıkan bu değerli iş birliğinden büyük memnuniyet duyuyoruz. HCL gibi global markalarla gerçekleştireceğimiz tüm iş ortaklıkları kulübümüzün gerek saha içi gerekse saha dışında büyümesi ve başarılı olmasına yardımcı olacak. Bu bağlamda, Hintli dostlarımızla yeni başarılara ortak olmak için sabırsızlandığımızı belirtmek istiyor ve kendilerine bir kez daha Galatasaray ailesine hoş geldiniz diyorum.”

 

Galatasaray ile yaptıkları işbirliğiyle Türkiye pazarına oldukça iddialı girdiklerini belirten HCL Infosystems Ltd. Mobil Ticaret EMEA Bölge Başkanı Srinath Nagarajan, “Avrupa”da en çok tanınan ve beğenilen futbol kulüplerinden biri olan Galatasaray”a sponsor olmak bizim için gurur verici. HCL ME Tablet için Türkiye son derece önemli ve stratejik bir ülke. Ortadoğu pazarında lider olan HCL ME tabletleri Avrupa”ya taşımada Türkiye kilit bir rol oynayacak. Bu nedenle Türkiye”yi uzun vadede en önemli yatırım üssümüz olarak belirledik. Galatasaray ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği de bu hedefe ulaşmamız için önemli bir araç olacak. Galatasaray Spor Kulübü”nün hem Resmi Sponsoru olduk hem de GSStore”larda satılmak üzere Galatasaraylılara özel GS 1905 serisi ME Tabletler ürettik. Türkiye adına Avrupa”da büyük başarılara imza atmış olan Galatasaray ile iş birliğimizin uzun soluklu olmasını diliyoruz. Birlikte başarılı birçok işe imza atacağımıza inancımız tam. Değişim Galatasaray ile başlar diyor ve tüm Galatasaraylılara önümüzdeki günlerde satışa sunulacak GS 1905 ME Tablet”lerin müjdesini vermek istiyoruz” diye konuştu.
 

 
HCL ME Tablet”in Türkiye ve KKTC”deki tek yetkili iş geliştirme partneri olan Proline Teknoloji (HCL Türkiye) Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Hüseyin Şefik: “Galatasaray ile HCL ME Tablet arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasının başta Galatasaray taraftarları olmak üzere herkese hayırlı olmasını diliyorum. Proline Teknoloji olarak bizler, HCL”in Türkiye”deki tek yetkili iş ortağıyız. Bu bağlamda; global düzeyde sahip olduğu marka imajı ve bilinilirliğiyle ortak projeler konusunda Hintli iş ortaklarımı heyecanlandıran Galatasaray markası ile HCL”i buluşturmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.” diye konuştu.

Toplantıda, HCL Infosystems Ltd. Mobil Ticaret EMEA Bölge Başkanı Srinath Nagarajan tarafından Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın ünal Aysal ve Galatasaray Spor Kulübü İcra Kurulu Başkanı Sayın Lutfi Arıboğan”a HCL ME Tabletler hediye edildi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here