Ana sayfa Mobil HCL ME, Galatasaraylılara özel tablet üretti

HCL ME, Galatasaraylılara özel tablet üretti

0

Galatasaray Spor Kulübü ve Hintli dünya teknoloji devi HCL ME Tablet büyük bir iş birliğine imza attı

Galatasaray ve HCL ME Tablet arasında imzalanan 1.5 milyon dolardan fazla bir değere sahip “Resmi Sponsorluk” anlaşması kapsamında, Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı oyuncuları bu sezon ME Tablet logolu şortlarla yeşil sahaya çıkacak. Galatasaray Erkek Voleybol Takımı oyuncuları da 2013- 2014 sezonunda kol bantlarında ME Tablet logosu taşıyacak. Ayrıca Galatasaray Spor Kulübü”ne HCL ME Tablet ürün desteği de verilecek. HCL”nin Galatasaraylılara özel tasarladığı ME Tablet GS 1905 serileri de GSStore”lardan ve www.gsstore.org”tan satışa sunulacak.
 

Galatasaray Spor Kulübü, 31 Temmuz 2013 çarşamba günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena”da gerçekleştirilen imza töreniyle dünya teknoloji devi HCL ME Tablet ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşma çerçevesinde HCL ME Tablet, Galatasaray Spor Kulübü”nün “Resmi Sponsoru” oldu. İmza törenine; Galatasaray Spor Kulübü Başkanı ünal Aysal, HCL Infosystems Ltd. Mobil Ticaret EMEA Bölge Başkanı Srinath Nagarajan, Galatasaray Spor Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ve Proline Teknoloji (HCL Türkiye) Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Hüseyin Şefik katıldı.

Ortadoğu”da tablet sektöründe lider olan HCL ME Tablet, Avrupa”ya açılma yolculuğunda, Türkiye”nin Avrupa”da en iyi tanınan spor kulübü olan Galatasaray ile büyük bir iş birliğine imza attı. Galatasaray Spor Kulübü”nün “Resmi Sponsoru” olan HCL ME Tablet, 2013- 2014 sezonunda Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı”nın şort, Galatasaray Erkek Voleybol Takımı”nın kol bandı sponsoru oldu. Galatasaraylılar için özel tabletler de tasarlayan HCL ME Tablet, 1″den 1905″e kadar numaralandırılmış sadece 1905 adet üretilen Limited Edition ME Tablet GS 1905 ve yine Galatasaray ruhunu tabletlere taşıyan Special Edition ME Tablet GS 1905 serileriyle Türkiye pazarındaki iddiasını güçlendiriyor. Galatasaray taraftarı için özel olarak tasarlanan tabletler, GSStore”lardan ve www.gsstore.org“tan 499 TL”den satışa sunulacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here