Ana sayfa Donanım Haydi çocuklar, kamera başına!

Haydi çocuklar, kamera başına!

0

çocuklarınız, deklanşör ile tanışacak…
 

Bir çocuğun hobi edinmesi, hiç şüphe yok ki o çocuğun gelişimine büyük katkılar sağlar. Peki kendi çocuğunuzun yenilikçi ve üst düzey bir hobi edinmesini istemez misiniz? üstelik bunun için öyle yüzlerce lira para ödemenize gerek kalmayacak.

 

dijital fotoğraf makinesi

 

çocuğunuza uygun bir fotoğraf makinesi edinerek onu fotoğraf çekmeye alıştırabilir ve birçok açıdan kendisini geliştirmeye olanak sağlayabilirsiniz. çocuklar için uygun bir fotoğraf makinesi sayesinde çocuğunuzun olaylara farklı açılardan bakmasını sağlayabilir, hayal gücünü geliştirmesini sağlayabilir ve daha birçok açıdan ona katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

Panasonic Lumix S3

Şık ve sade bir tasarıma sahip olan Panasonic Lumix S3, siyah, beyaz, pembe, gümüş ve mor renk seçeneklerine sahip. özellikle çocukların kullanımına uygun geliştirilen yapısı, S3’ü ayrıca cazip kılıyor. üstelik barındırdığı özellikler bakımından bir hayli zengin. Tek dokunuşla akıllı otomatik fotoğraf çekme moduna geçerek, ayarlarla uğraşmadan çocuğunuzun başarılı fotoğraflar çekmesini sağlayabilirsiniz. MEGA O.I.S adı verilen özellikl sayesinde el titremesinden kaynaklanan görüntü bulanıklığı, minimum düzeye indirilmiş.

 

panasonic lumix s3

 

Zira biliyoruz ki yerinde duramayan çocuklar, fotoğraf çekerken de seri hareket edecek ve ortaya çıkacak fotoğrafın bulanık bir görüntüye bürünmesine sebep olabilecek enerjiye sahiplerdir. MEGA O.I.S ile bu sorunun önüne geçilmek isteniyor. 4x optik yakınlaştırmaya sahip olan Lumix S3, HD video özelliğiyle de çocuğunuzun yüksek çözünürlüklü videolar kaydetmesine olanak sağlıyor. Panasonic Lumix S3 ile birlikte gelen yazılım, çocuklarınızın çektiği fotoğrafları anında YouTube ve Facebook’a yükleyebilmenizi sağlıyor.

 

Canon IXUS 115 HS

Bir diğer adı Canon PowerShot Elph 100 HS olan IXUS 115 HS, çocuğunuzun fotoğraf çekerken üst düzey keyif alabileceği bir ürün. Bünyesinde barındırdığı farklı çekim modları, çocuğunuzun ürüne bir oyuncak edasıyla yaklaşmasına sebep olacaktır. özellikle minyatür efekti ile oyuncak kamera efekti, hem ortaya hoş fotoğraflar çıkmasına sebep olacak, hem de çocuğunuz ile birlikte keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

   canon ixus 115 hs
Ayrıca rengarenk bir yapıya sahip olması hiç şüphe yok ki çocuğunuzun 115 HS’yi yanından ayırmak istememesine sebep olacaktır. Küçük ve portatif bir yapıya sahip olan 115 HS, yuvarlak hatları sayesinde cebe rahatlıkla girebiliyor. 12.1 MP fotoğraf ve1920 x 1080p 24fps’de Full HD video çekebilen ürün, yalnızca 120 gram. Bu sayede de çocuğunuz rahatça yanında taşıyabilir ve tek tuşla yüksek çözünürlüklü videolar çekebilir.
 
canon powershot a3200 is   Canon PowerShot A3200 IS

Gerek görünümü gerek kompakt yapısıyla çocuklarınızın ilgi odağı olabilecek bir diğer Canon ürünü de PowerShot A3200 IS. Uygun fiyatıyla da ayrıca cezbediyor. Pembe, açık mavi, turuncu, gri gibi renklere sahip A3200 IS, 14.1 MP fotoğraf çekebiliyor. 720p video çekebilen ürün, 5x optik yakınlaştırma özelliğiyle de çocuğunuzun uzaktaki nesneleri kolayca görüntüleyebilmesini sağlıyor. 2.7 inç LCD ekrana sahip.

Cepte yer kaplamayan yapısı, çocuğunuza her yerde fotoğraf çekme şansı verecektir. Balık gözü efekti, discreet çekim modu gibi özelliklerinin yanında otomatik çekim modu, çocuğunuzun ayarlara boğulmadan keyifli ve eğlenceli fotoğraflar çekmesini sağlayarak, belki de geleceğin usta bir fotoğrafçısı olma yolunda önemli bir rol üstleniyor.

 

AKSESUARLAR

çocuklarınızın çektiği fotoğrafları bilgisayarınıza aktarırken, yine çocukların ilgisini çekecek çeşitli aksesuarlardan edinmenizi tavsiye ediyoruz.
 

Disney MW2133 & MW2195

Efsanevi çizgi karakter Mickey Mouse ile birlikte Disney’in son dönem yıldızlarından Toy Story (Oyuncak Dünyası) kahramanları motifli kablosuz fareler, bilgisayarınızın başına oturan ve çektiği fotoğrafları görüntülemek isteyen çocuğunuzu mutlu edecektir. Bu alanda size Disney’in MW2195 ve MW2133 adlı ürünlerini tavsiye ediyoruz. Kelimenin tam anlamıyla çocuğunuzun elinden bırakmak istemeyeceği bu iki fare, kablosuz özelliğiyle de çocuğunuzu özgür kılıyor.
 

   disney MW2133 ve MW2195
disney MM281 ve MO105
 
  Disney MM281 & MO105

Disney’in özellikle kız çocuklarına hitap ettiği Hannah Montana adlı dizi karakteri, optik farelerin üzerine konuk olarak kızınıza arkadaşlık etmeyi vadediyor! Kızınız, yaz tatili boyunca çektiği fotoğraflarıyla hem yaratıcılığını artıracak, hem de Hannah Montana ve diğer Disney karakterleriyle birlikte, bilgisayar karşısına geçtiğinde renkli saatler geçirecek.
 

Disney USB Bellek

Disney, çocuklarınız için sadece kablosuz optik fare değil, renk renk, desen desen USB bellekleri de piyasaya sürdü. Cars, Toy Story, Mickey Mouse, Hannah Montana gibi karakterlerin süslediği USB bellekler, eminiz ki hem kız hem erkek çocuklarının ilgi odağı haline gelecek. Bu sayede çocuğunuz da çektiği fotoğrafları yanında taşıyabilecek ve favori Disney karakterleriyle keyifli vakit geçirebilecek.

  disney usb bellek

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here