Ana sayfa Donanım Hayata gerçek renkleriyle bakın

Hayata gerçek renkleriyle bakın

0

Epson Stylus Pro 7890 ve 9890 ile fotoğraf sanatçıları hayatın gerçek renklerinden çıkış alıyor

Baskı teknolojileri uzmanı Epson, Stylus Pro 7890 ve 9890 geniş format yazıcıları ile profesyonel fotoğrafçıların sanat eserlerini hayatın gerçek renklerinde basıyor. Yüksek çözünürlüğü muhteşem renk seçenekleri ile birleştiren Epson Stylus Pro 7890 (24 inç/61 cm) ve Epson Stylus Pro 9890 (44 inç/111.8 cm) saatte 40m²”ye ulaşan baskı hızı ile hem fotoğraf hem de reklam baskılarında mükemmel sonuçlara ulaşıyor.

Resim temizleme özelliğine sahip TFP yazıcı kafası, geliştirilmiş nokta kalitesi ile Stylus Pro 7890 ve 9890, toplam 8 renkten oluşan UltraChrome K3 ve Vivid Magenta mürekkep seti kombinasyonu ile baskıları labaratuvar kalitesinin üzerine taşıyor. Yazıcıların bir diğer önemli özelliği ise kafa değişimine ihtiyaç duymaması ve kalın materyale çıkış alınmasına imkan tanıması.

Pürüzsüz ton aralığı ve doğala yakın gri tonlarıyla yüksek renk çeşitliliğine sahip Stylus Pro 7890 ve 9890 standart bir fotoğrafta siyahın; mat, açık ve çok açık tonlarında yüksek kontrastlara sahip ton aralığını kullanarak, geliştirilmiş gri dengesiyle göze çarpan siyah ve beyaz renkler elde ediyor. Siyah mürekkeplerin bu kombinasyonu aynı zamanda açık ve koyu alanlarda görülebilir bir fark olmayan üniform yüzey görünümü sayesinde baskıların bronzlaşmasının da önüne geçiyor. Stylus Pro 7890 ve 9890 aynı zamanda hangi ışık altında bakılırsa bakılsın gri tonların tutumlu ve uyumlu olacağının güvencesini veriyor ve bu sayede metamerizm”i azaltmış oluyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here