Ana sayfa Mobil Hayat Cebinizde

Hayat Cebinizde

0

Samsung Galaxy 550 ile Hayat Cebinizde
 

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, kusursuz bir sosyal deneyim sunan i5503 Galaxy 550″yi 549 TL satış fiyatı ile Türkiye pazarına sunduğunu açıkladı.
 

Android işletim sistemi ile çalışan i5503 Galaxy 550, Social Hub özelliği sayesinde kullanıcıların sosyal ağ bilgilerini, rehber detaylarını ve e-maillerini bir merkezde toplayarak, tek bir platformdan ulaşmalarını sağlıyor.

Sosyal ağ tutkunu iseniz, i5503 Galaxy 550 ile rahatça profil durumunuzu güncelleyebilir, arkadaşlarınızın profillerini görebilir ve onlarla iletişime geçmek için en uygun yolu seçebilirsiniz, üstelik yalnızca tek bir platformdan!

 

 

İ5503 Galaxy 550, size sunduğu dinamizm ve kusursuz sosyal deneyim ile, hayatınıza her anınızda eşlik ediyor. İ5503 Galaxy 550 Social Hub özelliğinin yanı sıra, hayatınızı düzenleyecek kişiselleştirilmiş özellikleri beraberinde getiriyor.

TouchWiz 3.0 arayüzüne sahip Samsung i5503 Galaxy 550, yoğun hayat temponuza kolayca entegre olabilecek şekilde geliştirildi. Swype klavye, yazacağınız kelimenin harflerine göre parmağınızı klavyenin üzerinde gezdirmeniz sonucunda yazmak istediğiniz kelimeyi tahmin ederek ultra-hızlı metin yazma olanağı sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here