Ana sayfa Oyun Hasret sona erdi. Diablo 3 nihayet piyasaya çıktı!

Hasret sona erdi. Diablo 3 nihayet piyasaya çıktı!

0

Blizzard’ın yıllardır beklenen oyunu Diablo 3, Taksim’deki etkinlikle birlikte Türkiye’de satışa çıktı!

Diablo III”ün üzerindeki sır perdesi kalktı. Türkiye”nin en eğlenceli, en fantastik en benzersiz oyun lansmanı ve gece satışı, dün gece saat 19.00 – 04.00 saatleri arasında organize edilen bir etkinlik ile Taksim Meydanında yapıldı. Tüm koleksiyon versiyonlarının tükendiği gecede, yüzlerce Diablo fanı Taksim Meydanını esir aldı.
 

Diablo III gece yarısı satışında tüm koleksiyon versiyonlarının tükendiğini, normal versiyon ürünün ise çok az sayıda kaldığını belirten Blizzard Marka ve Grup Müdürü Murat Acar, “Diablo III için yaptığımız bu etkinlik ile elimizdeki tüm koleksiyon versiyonları tükettik. Türkiye”de ilk kez bu tarz bir organizasyon yaptık. Bu tarz organizasyonların artması ile oyun pazarına farklı bir soluk geleceği kanaatindeyiz. Türk fanları için benzeri olmayan bu organizasyonda bizi destekleyen oyunseverlere ve partnerlerimize çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
 

Türkçe kutu ve kitapçığı ile satışa sunulan Diablo III iki farklı sürüm olarak raflara çıktı. Diablo III’ün normal sürümüne sahip olmak isteyenler 110 TL, Collector Edition olarak da bilinen özel Diablo III paketi için ise 240 TL’den satışa sunuldu.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here