Ana sayfa Haber Harry Potter: Wizards Unite için çıkış hakkında bilgiler verildi!

Harry Potter: Wizards Unite için çıkış hakkında bilgiler verildi!

0

Mobil platformlar için çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan ve bir AR oyunu olan Harry Potter: Wizards Unite için çıkış tarihi aralığı verildi. 2017 sonuna doğru duyurulan bu arttırılmış gerçekçilik oyunu, hepimizin muhtemelen bildiği Pokémon GO gibi olacak. Zaten bu Harry Potter oyununu da Pokémon GO geliştiricileri hazırlıyor. Yani, iki oyun arasında birçok benzerliğin olmasını bekleyebilirsiniz. Peki, Harry Potter: Wizards Unite ne zaman çıkacak? Geliştirici ekip, oyunu duyurduğu zaman bir çıkış tarihi vermemişti ama şimdi gelen bilgilere göre Harry Potter: Wizards Unite, çıkışını 2018 senesinin ikinci yarısında gerçekleştirecek. Yani Haziran 2018 ile Aralık 2018 arasında bu oyunu piyasada görebileceğiz.

Geliştirici ekibin CEO koltuğunda oturan isim, yaptığı açıklamalarda, Pokémon GO oyunundan kesinlikle ders aldıklarını belirtti ve bu yeni oyunlarının kesinlikle daha az sorunla piyasaya sürüleceğini söyledi. Ayrıca ekip, birçok farklı ülkenin devletleri hakkında daha fazla bilgiye sahip, artık daha fazla kural biliniyor, halka açık alanlar daha çok tanınıyor, bu yüzden ekibin daha düzgün bir arttırılmış gerçekçilik oyunu kurabileceğini düşünüyoruz. Bildiğiniz üzere Pokémon GO ile insanlarbir Pokémon yakalamak için hiç tanımadıkları insanların evlerine bile giriyordu. Bunların engellenmesi gerekiyor.

Harry Potter: Wizards Unite için Warner Bros. ekibi ile birlikte çalışan Pokémon GO geliştiricileri, şimdilik karşımıza nasıl bir oyun sunacak, net olarak bilemiyoruz. Oyun hakkında bildiğimiz tek somut şey, hemen yukarıdan görebileceğiniz bir adet görsel. Umuyoruz ki önümüzdeki aylarda, özellikle Mayıs 2018 gibi bu oyun hakkında yeni bilgiler elde edebiliriz. Ayrıca, Pokémon GO çıkışını 6 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirmişti. Bu yeni oyun da Temmuz 2018 civarında çıkışını yaparsa, şaşırmayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here