Ana sayfa Donanım Harry Potter üzdü!

Harry Potter üzdü!

0

Harry Potter kitabının kıdemli ismi J.K. Rowling, ülkesine yaptığı bağış ile rekor kırdı. J.K. Rowling en az bağış yapan yazarlar arasına girdi ve ülkesinden tepki aldı. Dolgun maaşlı yazar J.K. Rowling İskoçya’yı üzdü. Dünya rekorları kıran İskoç kitabı Harry Potter’ın yazarı J.K. Rowling ülkesinde bulunan bağımsızlık kampanyasına yaptığı ucuz bağış ile tepki aldı. Yıllık kazancı dudak uçuklatan J.K. Rowling İskoçya bağımsızlığı için bağış yaptı tepki aldı.

 

 

Harry Potter'ın yazarı ülkesini çok üzdü

 

 

 

Dünyada rekor kıran Harry Potter kitaplarının yazarı J.K. Rowling İskoçya’nın bağımsızlığı için başlatılan kampanya’ya 1 milyon sterlin bağışlayarak ülkesinin tepkisini aldı. Harry Potter‘ın yazarının yaptığı bu bağış ülkede şok etkisi yarattı.
 

 

ünlü İskoç yazarın yıllık 13 milyon dolar kazancı olduğunu yazan gazeteler İskoçya’nın bağımsızlığı için başlatılan ‘Birlikte Daha İyiyiz’ kampanyasına yaptığı 1 milyon sterlin bağışı ülkede kriz oluşturdu.

 

 

Harry Potter'ın yazarı ülkesini çok üzdü

 

 

J.K. Rowling, sosyal medyada kampanya hakkında ‘Bağımsızlık fırsatlar doğurabilecek olsa da ciddi riskler taşıyor’ ifadesini kullanmış ve magazin gündemine oturmuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here