Ana sayfa Haber Harry Potter: Hogwarts Mystery için oynanış videosu yayımlandı!

Harry Potter: Hogwarts Mystery için oynanış videosu yayımlandı!

0

Harry Potter evreninde geçen bir mobil oyun mu arıyordunuz? Cevabınız evet ise, aradığınız o oyunu buldunuz demektir. Bundan birkaç ay önce Android ve iOS platformları için duyurulan Harry Potter: Hogwarts Mystery için bugün ilk oynanış videosu yayımlandı. Yayımlanan bu video ile oyunun hem sinematik sahnelerini, hem de oynanış anlarını görmüş olduk. Bizler açıkçası oyunun genel olarak görünümünü çok beğendik, sinematik sahneleri de oldukça tatlı bir şekilde tasarlanmış bulduk. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz bu görüntülere, haberimizin en altından sizler de göz atabilirsiniz.

Harry Potter: Hogwarts Mystery için yayımlanmış olan ilk oynanış videosu haricinde, bir de oyunun ön kayıtları açıldı. Yalnız bu noktada iOS kullanıcılarına kötü haber vereceğiz. çünkü ön kayıt işlemi sadece Google Play üzerinde aktif. Yani, sadece Android cihazınız varsa bu oyuna erkenden kayıt olabiliyorsunuz. Jam City, Inc. tarafından geliştirilen bu oyuna erkenden kayıt olmak istiyorsanız, buraya tıklayabilirsiniz.

Şimdilik bu oyunun çıkış tarihini net olarak bilemiyoruz ama geliştirici ekip, 2018 senesi içerisinde piyasaya sürüleceğini belirtti. Zaten oyunun ön kayıtları da başladı. Bu yüzden, en geç yaz aylarında bu oyunun piyasaya sürüleceğini düşünüyoruz bizler. Eğer sizler de Harry Potter evreninden hoşlanıyorsanız, Harry Potter: Hogwarts Mystery güzel bir tercih olabilir. çünkü bu oyunun içerisinde tanıdık karakterler, tanıdık mekanlar ve tanıdık büyüler olacak. Son olarak tekrar hatırlatalım: Oyunun yayımlanan videosuna hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here