Ana sayfa Donanım Harman Kardon”dan kulaklık serisi!

Harman Kardon”dan kulaklık serisi!

0

Ev sinema ses sistemleri ve elektroniğinde dünyanın en önemli markalarından olan Harman Kardon ürün gamına kulaklığı da ekledi

üstün ses kalitesi ve rahatlığı düşünülerek tasarlanan Harman Kardon kulaklıklar seste yenilik arayanlar için yeni alternatifler sunuyor.

Harman Kardon kulaklık serisi beş kulaklıktan oluşuyor. Seri özellikle iPhone kullanımı için üretilmiş iki ses izolasyonuna sahip kulak içi ve biri Bluetooth teknolojili, biri gürültü engelleyici bir diğeri de yüksek performanslı olmak üzere üç kulak üstü kulaklıktan oluşuyor. Kulaklıklar düşük seste bile doğru bas üreten sürücülere sahip.
 

Farklı dikdörtgen tasarımları ile serideki bütün kulaklıklar Apple ürünleri iPhone, iPod ve iPad”le uyumluluk göstermektedir. Yüksek performanslı sürücüleri ve kullanılan son teknolojilerle her ses seviyesinde doğru ve net ses üretirler. Kaliteli malzeme ve özel işçilikle üretilen kulaklıklar Harman Kardon”un zengin akustik mirasının göstergesi niteliğindedir. Kulak üstü kulaklıklar hafif kumlanmış çelik iskeleti ve deri kulak pedleri ile rahat kullanım sunar. Mıknatıslı kulak pedleri çıkarılabilir ve yıkanabilir. Harman Kardon kulaklıkları hafifliklerinden dolayı yanınızda taşımaya uygun olup müziğinizi her ortamda sorunsuz bir şekilde dinlemenize yardımcı olur.

Harman Kardon sesten taviz vermeyen kulaklıklarıyla hem göze hem de kulağa hitap ediyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here