Ana sayfa Donanım Harman Kardon”dan Blu-Ray Sistem: BDS 400

Harman Kardon”dan Blu-Ray Sistem: BDS 400

0

Göz alıcı tasarımı, duru sesi ve üstün özellikleri sayesinde BDS 400 ile izlediğiniz film veya dinlediğiniz müziğin her ayrıntısını en gerçekçi sesi ile duyabilirsiniz

Harman Kardon kompakt ses sistemleri serisinde bulunan BDS 400, en son teknolojilerle donatılmış, en iyi ses ve görüntüyü verebilecek şekilde Harman mühendisleri tarafından üretilmiştir.

Birçok kişi kendi ihtiyaçlarını karşılayacak geleneksel ev sinema sistemlerini çok karmaşık ve dinleme alanına göre kullanışsız bulur.

harman cordon BDS 400
Harman Kardon BDS 400 iki hoparlör ve bir subwooferı ile sahip olduğu entegre güçlü alıcısı, Blu-Ray disk,HDMI çıkış, DVD/CD oynatıcı, Dolby Virtual hoparlör teknolojisi, sezgisel ekran menüsü ve FM radyo(RDS dahil) özellikleri ile birçok stereo müzik sisteminden daha basit ama daha yeteneklidir. Eğer elinizde varsa Bridge IIIP ile iPod ve iPhone”nuzda bulunan dosyaların çalabilme özelliğine de sahiptir. ön tarafından bulunan USB girişi sayesinde birçok ses kaynağıyla bağlantı sağlar. Geldiği kaynak fark etmeksizin film veya müzikte orijinal kaynak netliğinde ve sadeliğinde evinizde muhteşem bir deneyim yaşamanıza olanak sağlar.
harman cordon BDS 400
KDV Dahil satış fiyatı; 1999 $

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here