Ana sayfa Donanım Harman”dan yeni blu-ray ses sistemleri

Harman”dan yeni blu-ray ses sistemleri

0

Yeni yılı yeni Harman Kardon blu-ray ses sistemleri ile karşılayın

Harman Kardon kompakt ses sistemleri serisinde bulunan ürünleri yeniledi. Yeni seride yer alan BDS Blu-Ray Ses Sistemleri (BDS 300, BDS 400, BDS 600, BDS 700 VE BDS 800) en son teknolojilerle donatılmış, en iyi ses ve görüntüyü verebilecek şekilde Harman mühendisleri tarafından üretilmiştir. Göz alıcı tasarımları ve duru sesleriyle yeni Harman klasiklerinin yolda olduğunun habercisi niteliğindedir.
BDS Serisi grubunda yer alan 2+1, 3+1 ve 5+1 ses sistemlerinin (BDS 300, BDS 400, BDS 600, BDS 700 ve BDS 800) her biri farklı özellikleri ile dinleyenlerine en gerçekçi sesi verir. üstün özellikleri sayesinde izlediğiniz film veya dinlediğiniz müziğin her ayrıntısını en gerçekçi sesi ile duyabilirsiniz. BDS Serisinde yer alan her ses sistemi farklı özelliği ile öne çıkar. Blu-Ray, HDMI çıkışı, ipod ve iphone”nuzda bulunan dosyaların çalınması, Dolby Virtual hoparlör teknolojisi, sezgisel ekran menüsü , FM radyo… başlıca özelliklerin başında gelir.

Beklentilerin çok üstünde performans gösteren BDS Serisi blu-ray ses sistemleri kusursuz kurulum ve üstün performans özellikleri ile keyfinize keyif katacak.
 

Perakende Satış Fiyatı : 1699 $ – 2710 $ arasında değişmektedir.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here