Ana sayfa Haber H1Z1″i kısa bir süreliğine ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!

H1Z1″i kısa bir süreliğine ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!

0

Eğer bir Battle Royale deneyimi yaşamak istiyorsanız, şu an Fortnite: Battle Royale veya PlayerUnknown”s Battlegrounds oyununu deneyebilirsiniz. Fakat daha köklü bir oyun denemek isterseniz de H1Z1 var. Yaklaşık 2 senedir Erken Erişim sürecinden çıkamayan bu oyun, 14 Aralık 2017 tarihi ile 21 Aralık 2017 tarihleri arasında herkes tarafından ücretsiz oynanabilecek. Tabii bu Battle Royale oyununu ücretsiz deneyimleyebilmeniz için bir bilgisayarınız ve Steam hesabınızın olması gerekecek.

Eğer H1Z1 bu ücretsiz deneme sürecinde sizlerin hoşuna giderse, bir de %75 oranında indirim çıkacak karşınıza. Bu indirimi değerlendirip, eğer dilerseniz oyunu satın alabileceksiniz. Fakat biz artık bu oyundan umudumuzu kestik. çünkü H1Z1, orijinal olarak 1 sene boyunca erken erişim sürecinde kalacaktı, ardından da PlayStation 4 ve PC platformları için tam çıkışını gerçekleştirecekti. Bu tam çıkış sırasında da oyun tamamen ücretsiz olacaktı. Yani sadece Erken Erişim süreci ücretli olacaktı. Fakat aradan yıllar geçti, oyunun ne Erken Erişim süreci bitti, ne de PlayStation 4 için çıktı. Evet, geliştirici ekip geçmişte yaptıkları bir açıklamada bu oyunu bitirip, PlayStation 4 için de çıkartmak istediklerini söyledi ama ne zaman bitecek be kardeşim?

En son 13 Aralık 2017 tarihinde oyuna bir güncelleme geldi ve bu güncelleme ile oyundaki birçok hata düzeltildi. Ayrıca birçok silahın da modellemesi neredeyse en baştan yapıldı. Yenilikler eklendi, silahların güçleri ayarlandı. H1Z1 her ne kadar eskimiş ve sözünde durmamış bir oyun olsa da, geliştirici ekip hala bu oyunu aktif olarak destekliyor. Ayrıca oyun sizden çok fazla sistem de istemiyor. Bu yüzden birçok oyuncu yine de H1Z1 oynamayı tercih edecektir diye düşünüyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here