Ana sayfa Haber Güncelleme Haberi Verilen Huawei P20 Pro

Güncelleme Haberi Verilen Huawei P20 Pro

0

Dünya piyasasına girdiği ilk günden bu yana ciddi bir gelişim kaydetmeyi başaran Huawei cep telefonlarının son serisi Huawei P20 Pro, iyi bir satış skoru elde etmişti. Ancak ürünle ilgili Android işletim sistemi konusunda baz sorunların olduğu sıklıkla dile getiriliyordu. Bunun farkında olan Huawei şirketi, en yeni telefonlarından bir tanesi olarak bilinen Huawei P20 Pro için gerekli Android düzenlemesinin yapacağını açıkladı. Bu güncelleme sayesinde artık, P20 Pro telefonları Android 9 Pie işletim sistemine sahip olacak.

Huawei P20 Pro Telefonlarda Ne Tür Değişiklikler Olacak ?

Kısa bir zaman içerisinde bütün telefonlara yaygınlaştırılacak güncellemeler ile birlikte, çeşitli özelliklerin de gelişeceği söylenebilir.

  • Yeni yapılacak olan akıllı yanıtlama özelliği sayesinde, güncellemede bildirim merkezinde gelen mesajların içeriğine göre hızlı yanıtlar bulunacak
  • Artık Huawei P20 Pro telefonları, kullanıcılarının alışkanlıklarını not ederek buna göre davranışlarda bulunacak.
  • Batarya süresi de sıkıntı yarattığı için, artık batarya süresine katkı sağlayan adaptif batarya özelliği kazandırılmış olacak.

Tüm özelliklerin yalnızca bir ay içerisinde bütün Huawei P20 Pro cep telefonlarına kazandırılacağı tahmin ediliyor. Böylece ekim sonlarına kadar güncellemenin tamamlanmış olacağını söyleyebiliriz. Bu güncellemeyi otomatik sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda, manuel seçeneğini kullanarak sizler de yönlendirme imkanına sahipsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here