Ana sayfa Haber Güldük, eğlendik…

Güldük, eğlendik…

0

iPhone 6 Plus ile ilgili eğilip-bükülme, deforme raporlarından sonra firmalar sanki bu anı bekliyormuşcasına reklamlarının rotasını değiştirdiler ve herkesi güldürebilecek sosyal medya reklamlarına imza attılar. Bunun için öncelik satış arttırmak değil de, değişen reklam sektörünün bir parçasıydı. Artık reklamların espiri anlayışı çerçevesinde çerçevesinde gerçekleşeceğini de böylece görmüş olduk. Bükülme güldürülerinden sonra; kasım, aralık aylarında bizleri neler bekliyor bir göz atalım.

öncelikle, “şimdi sıra Google‘da” diyebiliriz. Ekim, kasım ve aralık aylarında Google’ın firmalar ile işbirliği içerisinde piyasaya sürdüğü ve “safkan Android” olarak tanımlanan Nexus ürün yelpazesi ile tanışacağız. Nexus X, Nexus 6, Nexus 9 ufuk çizgisinde görünen Nexus yelpazesi içerisinde. Bu cihazların duyurulmasından ve piyasaya sürülmesinden sonra, herkesin avuçlarını avuşturarak beklediği Android L sürümünü kullanmaya başlayacağız. 

Görsel: “Ne yapıyor bunlar?” ifadeli temsili görsel

Sonbahar ve 2015 yılına ait oluşturulmuş firma haritası içerisinde BlackBerry de girmeye başladı. Gelirinin büyük bir kısımını profesyonel düzeyde ve patentlerden elde eden BlackBerry, gene iş adamlarına yönelik bir akıllı saat üretme niyeti içerisinde. Zira, sektörde pek fazla BlackBerry sözü geçmemesi de firmanın pek de umurunda değil.

Sonbahara yönelik diğer girişim de, Microsoft‘tan gelecek. öncelikle Windows 9 üzerindeki çalışmalarını kullanıcılarıyla bitirmek isteyen ve kullanıcılarıyla birlikte geliştirmek isteyen firma da, sonbahar döneminde tekrar elden geçirerek Macbook’lara rakip olarak  piyasaya sunmasını beklediğimiz Surface Pro 3 cihazları sonbaharda damga vurmasını beklediğimiz diğer ürünlerden bir tanesi olacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here