Ana sayfa Oyun Güç ve büyünün bitmeyen savaşı: Heroes of Gaia

Güç ve büyünün bitmeyen savaşı: Heroes of Gaia

0

Ascension genişleme paketi ile birlikte yeni sunucusu Babil”i oyunculara açtı

2009 yılının en iyi browser tabanlı strateji oyunu seçilen,2010 yılında Rise of the Guilds versiyonu ve Ares suncusu ile Mynet kullanıcıları ve Türk oyun severler ile buluşan Heroes Of Gaia, bu güne kadar ki en büyük ek paket olan Ascension ek paketi ile bilrikte yeni sunucusu Babil”i 25 Temmuz 2011 tarihi itibari ile açtı.

13 ülkede 5 milyondan fazla, Türkiyede de hatırı sayılır bir oyuncu kitlesi bulunan ve Ascension ek paketi ile adeta yepyeni bir oyuna dönüşen, birçok yeni özelliğe sahip olan Heroes Of Gaia tüm tarayıcılardan ücretsiz olarak oynanabiliyor.
 

“Güç ve Büyünün Bitmeyen Savaşı” Heroes Of Gaia, eski ve yeni oyuncuları bu amansız mücadeleye katılmak için Babil sunucusuna devet ediyor. Elf, İnsan, Ork ve Yaşayan ölü ırkından birini seçerek oyuna başlayan oyuncular, Gaia topraklarında kaleler ve ordular kururak birbirleri ve klanlar arası savaşırken, diğer taraftan Gaia”da bulunan büyülü yaratıklarla da mücadele edirek adlarını ve destanlarını altın harflerle Gaia topraklarına yazdırmaya çalışıyorlar.

Zindan Savaşları, Arena, Babil Kulesi ve çeşitli büyülü alanlarda kahramanlarınıza ün kazandırabilir ve çeşitli “itemler” toplayabilir, başkantleri ele geçirerek Gaia”nın en güçlü klanı olabilirsiniz. Gaia topraklarının en güçlü savaşçısı olmak için de çeşitli görevler sizi bekliyor olacak.

Heroes of Might and Magic sevenlerin çok beğenecekleri ve vazgeçemeyecekleri bir oyun olan Heroes Of Gaia, “item” ve “strateji” açısından da oldukça zengin bir yelpaze sunuyor.
Heroes Of Gaia oynamak için:

http://hero.mynet.com/

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here