Ana sayfa Haber GTA Online için yeni bir mod daha yayınlandı!

GTA Online için yeni bir mod daha yayınlandı!

0

 

Rockstar Games, GTA Online modunu desteklemek için elinden geleni ardına koymuyor. Her defasında oldukça ilgi çekici modları bizlerle buluşturan şirket, The Slashers adı altındaki yeni bir Adversary modu ile bu performansına tam gaz devam ediyor.

Bugün yapılan duyuru ile birlikte Slashers isimli Adversary modu GTA Online içeriğine dahil olsa da, bunun öncesinde Overflod Autarch ile haberimize başlamak istiyoruz. Overflod Autarch, GTA Online moduna katılmış olan en yeni araba olarak karşımıza çıkıyor. Legendary Motorsport dükkanından bulabileceğiniz bu yüksek performanslı araba, fazlasıyla baş döndürücü bir hıza sahip ve özellikle de uzun yollarda polislerden kaçmak için fazlasıyla ideal.

Gelelim biz yeni Adversary modumuz olan Slashers moduna… İki takımı karşı karşıya getiren bu mod, klasik Slasher modunun değişik bir varyasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Tamamıyla karanlık bir ortamda geçmekte olan bu modda, The Slashers tarafında pala ve av tüfeklerine kullanabiliyorken, Hunted tarafında ise termal görüş ve el feneri olacak. İlk bakışta Hunted tarafı bu konuda epey avantajlıymış gibi görünüyor, ama buna pek de sevinmemek lazım; çünkü, her bir dakika geçtiğinde, taraflar yer değiştirecek. Yani Hunted tarafındakiler The Slashers tarafına, The Slashers tarafındakiler de Hunted tarafına gelecek. Bu değişim, bir takımın tamamıyla bertaraf olduğu ana kadar devam edecek. Halihazırda yayında olan bu modu bugünden itibaren 8 Ocak 2018 tarihine kadar çifte GTA$ ve RP kazanç avantajı ile oynayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here