Ana sayfa Haber GTA 5 muazzam bir mod alıyor: Londra haritası

GTA 5 muazzam bir mod alıyor: Londra haritası

0

2013″te yayınlanan GTA V, bilgisayar ve oyun konsolları sistemlerinin gelişmişliğinin bir ölçeği haline gelmişti. Ve şimdi ise oldukça beğenilecek yeni bir mod ile karşımıza çıkıyor.

Dünyanın en iyi açık hava oyunlarından biri olarak bilinen oyun, yakında devasa bir harita alacak.

GTA V”i en cazip kılan şey, GTA online modu. GTA Online son yıllarda düşüşe geçmiş olmakla birlikte PC kullanıcıları oyun modları sayesinde GTA 5″i farklı açılardan keşfetmeye devam ederek, oyunun heyecanını yaşayabiliyorlar.

Project London adıyla çıkacak olan GTA 5 modu, Londra”dan esinlenerek tasarlanıyor. Polis araçları, araziler, yollar ve daha bir çok şey Londra”nın yapısına uygun hale getirilmiş. Fakat yapılacak çok şey olduğu da aşikar. Modun geliştiricilerinden olan Kieran Merrilees, söz konusu haritada sadece yollar için 210 saat mesai harcadıklarını söyledi.

Modun yapımını Radds Modding ve Albo 1125 gerçekleştiriyor. Şu an itibariyle Wembley Stadyumu, birkaç hastane, metro istasyonları ve ambulanslar gibi araçların yapımı tamamlandı. Fakat yine de Londra gibi büyük şehrin haritasını çıkarmak için daha çok zamana ihtiyaç var demektir.

Kesin çıkış tarihi net olmamakla birlikte, 2018 yılı içerisinde çıkarılacağı öngörüsünde bulunabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here