Ana sayfa Haber Growth Hacking”i girişimcisinden okuyun

Growth Hacking”i girişimcisinden okuyun

0

Türkiye’de bir türlü bekleneni veremeyen “internet girişimciliği“nin en önemli kısımı şüphesiz ki Growth Hacking kavramıdır. Kitabın yazarı da uzun yıllardır internet girişimleriyle ve  inovasyonlarla ilgilenirken, aslında yazarın ilk icraati olmadığını söylemek gerekiyor. Yaratıcı fikirler, startup başlıklarıyla Indiegogo’da, Kickstarter’da yer almadan önce bir Growth Hacking sürecinden geçiyor. Böylece bu girişimlerin halka ulaşma sürecinde yaşayacağı veya yaşadığı problemlerinin keşfedilmesi, yine fikir sahipleri tarafından geliştirilimesi olanaklı hale geliyor.

Muhammed Tüfekyapan’ın Growth Hacking’e Başlangıç kitabındaki çıkış noktası “oldschool programcı” olarak anılan Paul Graham.  Bu programcının hali hazırda Startup: Growth makalesi, daha ileri seviyedeki Growth Hacking’e ışık tutuyor. Muhammed’in bu kitabıyla birlikte puzzle’ın parçaları yavaş yavaş toplanıyor ve girişimcilere, Growth Hacking’in başlagıcından, uzmanlığına kadar rehberlik edecek. 

Kitabın önsöz’ünden sonraki sayfalarda girişimcilik, inovasyon ve startuplar hakkında doğru bildikleriniz, bu kitapla birlikte değişecek.

Buradan indirebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here