Ana sayfa Oyun Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport

0

 

Gerçek motor sporları dünyasının resmi olarak tanınan ilk video oyunu olan Gran Turismo serisinin merakla beklenen yeni oyunu GT Sport, geçtiğimiz aylarda Türkiye”de de oyunseverlerin beğenisine sunuldu. PlayStation 4 (PS4) platformunda çıkan ilk Gran Turismo oyunu olan GT Sport, oyuncuları dünyanın en harika araçları ile yüksek adrenalinli pistlere taşıyor.

 

Her araç dijital olarak yeniden tasarlanmış
ödüllü gerçek yarış simülatörü serisinin yeni oyunu Gran Turismo Sport, en iyi otomobilleri ve efsanevi pistleri oyunseverlerin parmaklarının ucuna taşıyor. Her aracın en ince detayına kadar dijital olarak yeniden tasarlandığı oyunda, adrenalin tutkunları aralarında Ferrari LaFerrari”13, Mazda Roadster S (ND) 5, Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S”15, Ford Mustang GT Premium Fastback”in de bulunduğu orijinal yarış ve üretim 140 modelden biriyle hız serüvenini deneyimleyebiliyorlar.

 

Geleceğin otomobillerini şimdi kullanın
Vision Gran Turismo ise, dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinin hayallerindeki fantastik yol araçlarının GT Sport”un sanal dünyasında hayat bulmasını sağlıyor. Tasarım Editörü sayesinde oyuncular gözde yarış otomobilleri için kendi tasarımlarını oluşturabiliyor, mevcut olanları özelleştirebiliyor ve tasarımlarını dilerlerse arkadaşlarıyla paylaşabiliyor.

 

Serinin yeni oyununda araçlar 19 farklı pistte yarışıyor. En popüler pistlerden Nürburgring Nordschleife (Kuzey çemberi) yerini korurken, yeni pistler arasında efsanevi Tokyo Expressway, yarım millik oval pist Northern Isle Speedway ile ABD”nin Rocky Dağları”ndan Meksika sınırına uzanan toprak pist dikkat çekiyor.

 

Hem ustalara hem yeni başlayanlara uygun
GT Sport, geliştirilmiş kontrolleri sayesinde oyundaki aracı gerçek otomobil kullanır gibi kontrol etme imkanı sunuyor. İlk Gran Turismo”nun ilkeleri korunarak geliştirilen yeni fizik motoru hem yeni başlayanlara hem de ustalara uygun hale getirildi. Oyun içerisinde frene basmak ve bir virajı almak gibi temel yetenekleri kullanmak ve sürüş oyunlarında yeni oyuncular için temel konularda tüm bilgileri öğrenmek mümkün.

Gran Turismo Sport Satış Fiyatı: 169 TL

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here