Ana sayfa Haber Gran Turismo Sport, yayınlanan ücretsiz güncellemeler ile birlikte içerik olarak olarak genişlemeye...

Gran Turismo Sport, yayınlanan ücretsiz güncellemeler ile birlikte içerik olarak olarak genişlemeye devam ediyor.

0

Gran Turismo Sport, yayınlanan ücretsiz güncellemeler ile birlikte içerik olarak olarak genişlemeye devam ediyor. Oyuncuların uzun zamandır beklediği GT Ligi, en nihayetinde Gran Turismo Sport oyununa dahil oldu. Tabii ki bunun beraberinde on iki yeni arabanın da araç yelpazesindeki yerlerini aldıklarını da belirtmeden geçmeyelim.

Geçtiğimiz ay içerisinde SIE, Gran Turismo Sport ile ilgili olarak önümüzdeki zaman zarfı için yapılanlardan bahsetmişti. Bu planların arasında, bu ay yayınlanacak olan güncellemenin de adı geçmişti. O zamanlar güncellemenin tam tarihi verilmemişti, ama bugün itibarıyla beklenen güncelleme yayınlandı. v1.09 versiyonu ile yayınlanmış olan güncellemenin en büyük getirisi ise GT Ligi modu olacak. Bu mod, serinin eski oyunlarındaki GT Mode baz alınarak hazırlanmış. Ana senaryo odaklı olacak bu mod ile birlikte oyuncular başlangıç seviyesinden başlayıp, yarışlardan yarışlara koşarak profesyonel seviyeye ulaşmaya çalışacaklar.

GT Ligi haricinde, Kyoto Driving Park Yamagiwa + Miyabi pist planı ve iyileştirilmiş fizik simülasyonuna ek olarak on iki adet arabaya da ücretsiz olarak sahip olacaklar:

 

Mazda RX-7 Spirit R Type A (FD) (N300)
Nissan Skyline GT-R V・spec II (R32) (N300)
Nissan Skyline GT-R V・spec II Nür (R34) (N300)
Ford F-150 SVT Raptor (N400)
Lamborghini Countach LP400 (N400)
Ferrari F40 (N500)
Ferrari Enzo Ferrari (N700)
KTM X-BOW R(N300)
Suzuki Swift Sport (N100)
Volkswagen Samba Bus Type 2 (T1) (N100)
Chris Holstrom Concepts 1967 Chevy Nova (N700)
Chevrolet Corvette Stingray Convertible (C3) (N300)

 

Son olarak, yine SIE tarafından yapılmış olan açıklama doğrultusunda 2018 yılının Mart ayına kadar elli kadar arabanın ekleneceğini, SIEE cephesinden de Tim Hodges tarafından söylenene göre ise yeni pistlerin de yolda olduğunu bir kez daha belirtelim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here