Ana sayfa Haber Gran Turismo Sport için yeni yama geliyor!

Gran Turismo Sport için yeni yama geliyor!

0

Gran Turismo Sport ile ilgili güncellemeler gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz Aralık ayında yayınlanmış olan v1.09 güncellemesi ile GT Ligi modu ve beraberinde on iki kadar araba da oyunun içeriğine dahil olmuştu. Hem serinin geliştiricisi, hem de Polyphony Digital stüdyosunun başındaki isim olan Kazunori Yamauchi, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile yeni yamanın önümüzdeki hafta yayınlanacağını duyurdu.

Geçtiğimiz Kasım ayında açıklama yapmış olan SIE, Gran Turismo Sport ile ilgili olarak önümüzdeki Mart ayına kadar çizilmiş olan yol haritasından bahsetmişti. Elliden fazla arabanın ve buna ek olarak çeşitli pistlerin de beğenimize sunulacağı ücretsiz yamalar yayınlanmaya devam ediliyor. Kısa bir süre önce Twitter hesabı üzerinden açıklama yapmış olan Polyphony Digital stüdyosunun başındaki isim olan Kazunori Yamauchi, Gran Turismo Sport oyununun sıradaki yamasının ise önümüzdeki hafta yayınlanacağını duyurdu.

Twitter gönderisinde paylaştığı görsele bakacak olursa, on yeni arabanın daha garajımıza doğru yola çıktığını söyleyebiliriz. Şimdilik bu resimlerden arabaların hangileri olacağını çıkartmak biraz zor, ama üst sıranın en solundaki arabanın Ferrari 330 P4 ve hemen solundaki Jaguar XJ13 dikkat çekiyor. Ayrıca en alttaki sıranın en sağında da bir adet Lamborghini Diablo görebilmek fazlasıyla mümkün, ama tam listeyi öğrenebilmek için önümüzdeki haftayı beklememiz gerekecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here