Ana sayfa Oyun Gran Tourismo raflarda

Gran Tourismo raflarda

0

Gran Tourismo, satışa sunuldu

Daha önce Türkiye’de 1 Aralık 2010 tarihinde satışa sunulacağı açıklanan PlayStation® konsolunun en fazla rağbet gören serilerinden biri olan Gran Turismo’nun beşinci oyununun satış tarihi ilginin yoğunluğu nedeniyle öne çekildi. Yaklaşık beş yıldır büyük bir heyecanla beklenen Gran Tourismo 5, Avrupa ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de 24 Kasım 2010, çarşamba (bugün) itibariyle satışa sunuluyor.

Klasik araba yarışı oyunlarının aksine, en gerçekçi sürüş deneyimi simülasyonu oyunu olma özelliğine sahip olan GT5, 1.000″den fazla araç ve sınırsız pist alternatifleri sunuyor. çünkü, GT5″in yaratıcıları pek çok araba üreticisi ile anlaşıp, pistlerde görmeye alışık olduğumuz araçların birebirini oyun ekranına yansıttı.
 

Sony Eurasia tarafından 115 TL peşin, 129 TL taksitli fiyatla sunulacak olan oyunda 1.000’den fazla araç ve sınırsız pist alternatifi olacak. Oyunun, Türk yarışseverleri cezbedecek iki önemli özelliği daha bulunuyor. Birincisi, oyunun 3 boyutlu görüntüyü de destekleyecek olması. İkincisi ise oyunun Türkçe olarak oynanabilmesi.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here