Ana sayfa Donanım GP Batteries Portable PowerBank

GP Batteries Portable PowerBank

0

Güç her yerde!
 

GP Batteries”in pratikliğiyle ön plana çıkan taşınabilir şarj üniteleri ilk aşamada hafif ve ince yapılarıyla ilgimizi çekti. Biz üç farklı cihazı inceledik. Bunlar 4000 mAh”a kadar şarj sağlayan XPB20 ile 2000 mAh”a kadar şarj sağlayan XPB21 ve XPB28 modellerdi. Bu cihazlarda ilk aşamada hafiflik ve incelik ön plana çıkıyor. Diğer bir deyişle taşınabilir adını sonuna kadar hak ediyor PowerBank”ler.
 
gp
 
XPB21, diğer iki modelden farklı olarak daha çok herhangi bir USB belleğe benziyor. Zaten XPB21 cihaza sağladığı şarj süresi bakımından en ufakları. Beyaz renkteki cihaz, tıpkı diğer iki PowerBank gibi USB üzerinden şarj olan hemen her cihaza şarj sağlayabiliyor. Cihazı kullanmak son derece kolay. USB üzerinden şarj olabilen akıllı telefon veya tablet bilgisayarı USB kablosu aracılğıyla XPB21″e takmak ve cihaz üzerinde yer alan tek tuş olan minik yuvarlak tuşa basmak yeterli. XPB21 bu aşamadan sonra parlak LED lambası sayesinde cihazın şarj olup olmadığını gösteriyor. Mavi yanıp sönen lamba, cihazın şarj olduğunu gösteriyor.XPB21″nin kendisi de yine USB kablosu üzerinden bir bilgisayar aracılığıyla şarj oluyor. YaniXPB21″i bilgisayara USB ile bağladıktan sonra cihazın tamamen şarj ile dolu olmasını sağlayıp, içerisindeki şarj enerjisini toplamda 9 saate kadar diğer cihazları şarj etmek için kullanabiliyorsunuz. Uzun süreli kullanımlarda ideal çözümler sunduğu ortada.

 

GP Batteries”in PowerBank serisine eklediği XPB28 ve XPB20 de tıpkı XPB21 gibi kullanılıyor. Aralarındaki tek fark şarj etme süreleri. XPB20 bu alanda 16 saatlik şarj süresi ile en güçlüleri. Hem XPB20 hem de XPB28 iPhone, iPad ve Android mobil işletim sistemi yüklü akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için oldukça ideal çözümler sunuyor. Cihazların her biri uzun süreli kullanımlardan sonra ısınıyor. Ne var ki el yakma derecesine ulaşan bir sıcaklık yok. Zira enerji aktarımı sağlayan her madde ısınmak zorundadır. Dolayısıyla XPB20, XPB21 ve XPB28 ürünlerindeki sıcaklığın tehilkeli boyutlara ulaşması gibi bir durum söz konusu değil. Bu üç cihaz da özellikle tatil yaparken şarj sorunu yaşamak istemeyenlere veya sık seyahat edenlere hitap eden türden bir ürün.
 
gp batteries
 
öte yandan tipik ev kullanıcıları da telefonu sürekli şarjda tutmak istemiyorsa, rahatlıkla GP Batteries”in bu portatif şarj ünite çözümlerini kullanabilir.

Genel Puan:92
Kullanım: 5
Tasarım: 5
Performans: 4

Artıları:
• Kompakt yapı
• Taşınabilirlik
• Ekstra güç

Eksileri:
• çok nadir ısınma sorunu olabiliyor

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here