Ana sayfa Donanım Görüntüleme gücünde iddialı Sony NEX-5R

Görüntüleme gücünde iddialı Sony NEX-5R

0

Sony, “Hızlı Hibrit Otomatik Odaklama”, Wi-Fi ve PlayMemories Camera Apps”i ilk defa bir araya getiren, görüntüleme gücü yüksek, yükü hafif yeni NEX-5R fotoğraf makinesini, ilk kez IFA 2012 Fuarı”nda tanıttı

Sony, dünyayı, üstün performansı, kolay taşınabilirliği ve tasarımı ile dikkat çeken yeni fotoğraf makinesi NEX-5R ile elektronik cihaz dünyasının Berlin”deki dev buluşması IFA 2012″de tanıştırdı. Sony”nin sunduğu yeni NEX-5R kompakt fotoğraf makinesi, Ekim 2012″nin ortasından itibaren Avrupa”da raflardaki yerini alacak.
 
Yeni Sony NEX-5R kompakt fotoğraf makinesi “Hızlı Hibrit Otomatik Odaklama”, Wi-Fi ve PlayMemories Camera Apps”i ilk kez bir arada sunuyor. Makinenin yeni geliştirilmiş, 16,1 efektif megapiksellik büyük APS-C görüntü sensörü ile DLSR kalitesinde fotoğraf ve Full HD video çekmek mümkün. Her durumda optimal hız ve kesinlikte otomatik odaklama için Yeni Hızlı Hibrit Otomatik Odaklama (AF); saniyede 10 kareye kadar fotoğraf çekimi için DSLR benzeri AF izleme özellikleri de yine NEX-5R”de bulunuyor.

Kendi portrenizi çekmek için ultra kompakt gövdeli 180 derece dönebilen LCD ekran, Dokunmatik Deklanşör fonksiyonunu içeren sezgisel dokunmatik ekranın yanı sıra kontrol kadranı ve Fn (fonksiyon) düğmesi ile sezgisel kullanım makinenin üstün özellikleri arasında yer alıyor. çekilen fotoğraflan Wi-Fi üzerinden kolaylıkla paylaşılabiliyor, dünyanın ilk uygulama indirme hizmeti PlayMemories Camera Apps ile yeni özellikler indirilebiliyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here