Ana sayfa Donanım Görüntü ve seste son nokta!

Görüntü ve seste son nokta!

0

Panasonic altı yeni ev sinema sistemi ile görüntü ve seste son noktayı koyuyor!

Panasonic”in 2011 model ev sinema sistemleri ile yepyeni 3D filmler izleyebilir, hali hazırdaki DVD film koleksiyonunuzu 3D”ye dönüştürüp yeniden keşfedebilir ve uzaktaki dostlarınızla görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Panasonic BTT775, BTT770, BTT370, BTT362, BTT270, BTT262 ev sinema sistemlerinin tamamı Panasonic Convention”da görücüye çıkıyor.
Panasonic ev sinema sistemi

Panasonic altı yeni FULL HD 3D Blu-ray Disc ev sinema sistemini film tutkunlarıyla buluşturuyor. İleri teknoloji kullanılarak üretilen bu yeni ev sinema sistemleri tıpkı sinemadaki gibi çevresel ses sistemi ve izleyiciyi içine alan inanılmaz görüntü kalitesiyle dikkat çekiyor. Ayrıca 2D-3D Dönüştürme, Kablosuz LAN yeteneği, iPod/iPhone ve Skype uyumlu Evrensel yuvalarda sahip olması, bu yeni modelleri daha da benzersiz kılıyor.

Panasonic BTT775, BTT770, BTT370 ve BTT270 modelleri dinamik 3D görüntülerle ileri ses kalitesini harmanlamış olarak geliyor. Sinemada olduğu gibi ideal çevresel ses sistemi konseptine dayanan Cinema Surround Plus isimli Panasonic patentli teknoloji, doğal ve yumuşak çevresel ses ortamının yokluğunu telafi ediyor ve sadece yatay değil dikey yönlü olarak da sunulan sanal hoparlörler sayesinde zengin bir çevresel ses efektinin tüm yönlerden gelebilmesini sağlıyor.

 

 

Panasonic”in ünlü FULL HD 3D Yürütücüsü ile donatılmış olan bu yeni sistemler, güçlü 3D görüntüleri zenginleştirilmiş derinlik, parlaklık ve doku gibi çarpıcı efektlerle izleyicinin önüne getirmekle kalmıyor, kullanıcının görüntülerin sergilenişini kendi istediği gibi değiştirmesine (BTT775, SC-BTT770, SC-BTT370, SC-BTT362, SC-BTT270, SC-BTT262 modellerinin tamamında) de olanak veriyor. 2D-3D Dönüştürme özelliği DVD ve Blu-rayTM disklerdeki görüntülerin istendiği gibi değiştirilmesine izin veriyor. Böylece 2D Blu-rayTM / DVD film koleksiyonunuzu 3D olarak izleyerek izleme keyfini doruklara çıkarabiliyorsunuz.

Panasonic BTT775, BTT770, BTT370 ve BTT362, sesi hoparlörden ve çıkış noktasından aşağı doğru veren ve yerden yansıyan sesi de kullanarak son derece güçlü bas sesler elde edilmesini sağlayan alttan vurmalı subwoofer (derin bas hoparlörü) ile geliyor.

Bu modeller, oyun konsolu ve set üstü kutu bağlantıları için bir adet HDMI çıkışın yanı sıra iki HDMI girişle de donatılmış. HDMI girişleri, Standby Pass Through işlevine sahip olduğu için, ona bağlanan cihazlardan gelen sinyaller, ev sinema sistemi kapalı olsa dahi üniteden geçiş yapabiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here