Ana sayfa Haber Goran Bregoviç İstanbul Konseri

Goran Bregoviç İstanbul Konseri

0

Goran Bregoviç sevenleriyle buluşuyor

Balkan Müziğinin efsane ismi Goran Bregovic, uzun bir aradan sonra 8 Ekim Cuma akşamı Charm Music organizasyonu ile Maçka Küçükçiftlik Park”ta sevenleriyle buluşuyor!

Tüm İstanbul konserleri kapalı gişe olan ve akıllardan çıkmayan müzikleri ile Goran Bregovic ve The Wedding&The Funeral Band muhteşem repertuarlarıyla sevenlerini unutulmayacak bir müzik ziyafetine davet ediyor.

Emir Kustirica imzalı “çingeneler Zamanı”, “Arizona Rüyası” ve “Yeraltı” gibi filmlerin klasikleşmiş müziklerine imza atan Goran Bregovic, 8 Ekim akşamı, müzik hayatına sığdırdığı 21″in üzerinde albümünün en güzel parçaları ile İstanbullulara keyifli bir gece yaşatacak.

Sırp bir annenin ve Hırvat bir babanın oğlu olarak 1950 yılında Saraybosna’da dünyaya gelen Goran Bregovic, Balkanlar’ın geleneksel müziğini, günümüz teknikleriyle sunarak büyük bir dinleyici kitlesi edinmiştir.

ülkemizde Sezen Aksu’nun Düğün ve Cenaze albümünün müziklerinin bestecisi ve birlikte verdikleri konserler ile tanınan Goran Bregovic, yurtdışında yaptığı film müzikleri ile Balkanların en önemli bestecileri arasında gösteriliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here