Ana sayfa Haber GoPro’nun Hero 7 Kamerası Mağaza Ekranından Sızdırıldı

GoPro’nun Hero 7 Kamerası Mağaza Ekranından Sızdırıldı

0

GoPro’nun Hero 7 kamerası bir mağaza ekranından sızdırıldı. Bir İmgur kullanıcısı, bu ayın sonunda duyurulması beklenen şirketin GoPro Hero 7 kamerasını gösteren bir dizi görüntü (Reddit aracılığıyla) yayınladı. Kameranın bu ay içinde ortaya çıkması bekleniyor.

GoPro Hero 7 Özellikleri Neler Olacak ?

Fotoğraf makinesi üç renkte görünüyor: Beyaz, gümüş ve siyah. Ekran ayrıca; önceki modellerde gördüğümüz ve görüntü sabitleme gibi bilinen bazı özelliklerin yanı sıra, 33 fit derinliğe kadar su geçirmez olduğunu gösteriyor. GoPro Hero 7 kamerasının siyah rengi daha çok tercih ettiği fark ediliyor.

GoPro Hero 7
  • Her 1 saniyede 60 kareye kadar 4K video çekebilme
  • En gelişmiş işlemcisi olan GP2 yi kullanması
  • 1 saniye içerisinde 240 kare Full HD video kaydedilme özelliğinin bulunması

gibi özellikler, GoPro Hero 7 için dikkat çekici taraflar olmayı başardı.

GoPro Son Dönemlerde Hangi Aşamalardan Geçti ?

GoPro, birkaç yıl boyunca zor dönemler geçirdi. Firma Hero serisini 2016 ilkbaharında üç modele bölmüştü. Ürün yelpazesine odaklanma ve maliyetleri azaltma amacıyla, önceki modellerden gelen teknik özellikleri yansıtan Fusion ve Hero 6 kamera adlı 360 derecelik bir fotoğraf makinesini lanse etti. Ayrıca GoPro firması, geçen baharda drone işinden çıktı. Ayrıntılı bir inceleme yapıldığında bu çabalar başarılı olmuş gibi görünüyor. Şirketin geçen yıl kârlı bir çeyrek geçirdiğini söylemek mümkün. Bu yılın başlarında şirket yeni bir giriş seviye kamerası olan Hero’yu piyasaya sürdü ve diğerlerinin bu yıl sonuna doğru satışa sunulacağını duyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here