Ana sayfa İnternet Google tüm ekranlara talip!

Google tüm ekranlara talip!

0

İnternet devi Google”ın CEO”su Larry Page, Google ile ilgili gelecek planlarından kısaca bahsetti. Haberin detayları içeride…
 

Google hayatımıza girdiğinden bu yana internet dünyası oldukça büyük değişimler gösterdi. Bu yeniliklerin birçoğunun altında ise Google imzası, bir kısmında da rekabette avantajlı duruma geçmek için karşı atak yapan Google”ın rakiplerinin imzası bulunuyordu. Google, gerek mobil dünyada gerek yazılım dünyasında gerekse de internet dünyasında sürekli bir yenilik arayışı içerisinde. Bu yaklaşım uzun süre daha devam edecek gibi görünüyor. Firmanın CEO”su Larry Page son olarak yaptığı açıklamada firmanın gelecek planlarından da bahsetti.
 

Google
Page, yaptığı açıklamada Google”ın, ekranı olan her teknolojik cihazda yer almaki stediğini, akıllı telefon, tablet bilgisayar, televizyon, masaüstü bilgisayar, oyun konsolu, fotoğraf makinesi gibi teknolojinin her alanında kendilerinin kullanıcılara en ideal ve en işlevsel çözümleri sunacaklarını belirtti. Bu sayede kullanıcılar olarak biz, bütünleşik bir sistem deneyimini sonuna kadar yaşayabileceğiz. Page”in bu hayali gerçek olur mu bilemiyoruz, fakat bu açıklamanın bile Google = Skynet denklemini doğrular nitelikte olduğu kesin.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here