Ana sayfa Haber Google Sızıntıları Doğru Çıktı

Google Sızıntıları Doğru Çıktı

0

Daha önceden birçok teknoloji haberi kuruluşu, Google sızıntıları ile ilgili haberler çıkarmıştı. Her ne kadar uluslararası çapta doğruluğu ciddi oranda kabul edilen haber kuruluşlarının, ortaya çıkardığı sızıntılar gerçeğe yakın bile olsa; yine de akıllarda soru işareti bulunuyordu. Google’ın yeni amiral gemisi Android telefonunu ve pixel Slate ile Google Home Hub içeren birkaç yeni cihazını piyasaya sürdüğünü bugün New York’taki Pixel 3 etkinliğinde açıkladı. Üstelik Google bu sefer daha henüz etkinliğe gitmeden önce ön sipariş için tüm ürünlerini hazır hale getirdi.

Google Sızıntıları İle Pixel 3 Ve Pixel 3 XL Tahminleri Doğru Muydu ?

 

Google sızıntıları
Google sızıntıları

 

Gece görüş, düşük ışık modu ve insanların veya evcil hayvanların fotoğraflarını otomatik olarak çeken bir Photoboot modu, kamera özelliklerini barındıran piksel 3 XL, en çok rağbet görenlerden oldu. Üstelik Google Pixel 3 XL, şüpheli çağrıları tanıyabilen ve aramayı engelleyip engellemediğini veya yanıt verilip verilmeyeceğini belirlemenize yardımcı olan sisteme mevcut.

Google sızıntıları içerisinde geçen, kullanılmadığı zaman; standart ekranın zaman, hava durumu, takvim randevuları ve işe gidip gelme saatleri gibi bilgileri göstermesi de doğru çıktı. Google Pixel 3 telefonları; Google Home Facebook Portalı ile de uyumlu çalışabilme özelliğine sahip. Daha şimdiden bu telefonların ciddi bir alıcı kitlesine ulaşacağı da teknoloji uzmanları tarafından yürütülen tahminler arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here