Ana sayfa Haber Google Play Movies Türkiye için duyuruldu

Google Play Movies Türkiye için duyuruldu

0

Google Play Filmler (Google Play Movies), en yeni filmler ve klasiklerden oluşan zengin arşiviyle Türkiye”de hizmete sunuldu. Google Play Filmler“in yabancı ve yerli yapımların yer aldığı yüzlerce filmlik arşivinden kiralama veya satın alma seçeneğiyle edinilen filmler online veya cihaza indirilerek internete bağlı olmadan da izlenebiliyor.

Tercihlerine göre filmleri SD veya HD kalitesinde bilgisayar,- iOS dahil- telefon veya tablet gibi farklı cihazlardan izleyebilen kullanıcılar, dilemeleri halinde bir cihazda başladıkları bir filmi izlemeye başka bir cihazda devam edebiliyor.

İzledikleri film üzerinde ses ayarı, ileri/geri sarma ve durdurma gibi her türlü kontrolü rahatlıkla gerçekleştirebilen Google Play Filmler kullanıcıları, ayrıca filmin herhangi bir anında ekrana dokunarak oyuncuların biyografileri, filmleri gibi bilgilerin ve film müziklerinin yer aldığı bilgi kartlarına göz atabiliyor.

Dünyada 100″den fazla ülkede kullanılan Google Play Filmler”de yer alan filmler 4,5TL”den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here