Ana sayfa Haber Google Pixel Gece Görüş Özelliği Kazandı

Google Pixel Gece Görüş Özelliği Kazandı

0

Cep telefonlarının yalnızca birkaç fonksiyona sahip olduğu dönemleri çok geride bıraktık. Artık profesyonel fotoğraf makineleri kadar iyi fotoğraf çeken akıllı telefonlara sahibiz. Google Pixel cep telefonları, fotoğrafçılığı çok daha ileriye taşıyacak gibi görünüyor. XDA geliştiriciler sayesinde gece görüş özelliği kazanan Google Pixel cep telefonları, en düşük ışıkta bile oldukça net fotoğraflar çekebilecek.

Peki Bu Özellik Ne Zaman Kullanılacak ?

Google; cep telefonlarında yapacağı güncellemeler ile birlikte, bu özelliğin kullanılmasını sağlayacak. Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL ile çekilmiş bazı gece görüşlü fotoğraflara erişim sağlandı.

 

 

Flaş kullanıldığında ortaya çıkan aşırı parlak rengin olmadığı ilk fark edilenler arasında. Bir kız çocuğunun gece görüş özelliği ile çekilmiş fotosuna baktığınızda, saçlarındaki kıvrımların bile göründüğünü fark edebilirsiniz.

Google Pixel telefonlarındaki bazı pürüzleri de temizleyebilirsiniz. Tüm bu özelliklerden yararlanmak istiyorsanız güncelleme için çok az bir zaman kaldığı sızan bilgiler arasında. iPhone cep telefonlarıyla bile kıyaslandığında açık ara önde olduğu rahatlıkla görülen bu kameralar; rekabetin de iyiden iyiye kızışmasına neden olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here