Ana sayfa Mobil Google Pixel 3’ten ilk fotoğraflar ortaya çıktı!

Google Pixel 3’ten ilk fotoğraflar ortaya çıktı!

0

Google tassarımı akıllı telefonların üçüncü serisi üyeleri olacak olan Pixel 3 ve Pixel 3 XL, yakın zamanda sürekli sızıntılarla karşımıza çıktı. Bu sızıntılar şimdiye kadar hep büyük model ile ilgili olsa da sonunda küçük modelden de bir dizi fotoğraf açığa çıktı.

İlgili Haber: Google Chrome yeni arayüzüne Eylül’de kavuşuyor

Reddit’te ortaya çıkan fotoğraflara göre cihaz 5,5 inçlik uzun bir ekranla gelecek ve çok şükür bir çentiğe sahip olmayacak. Ön taraftaki çift kamera ise dikkatli yine üzerine çekiyor.

Şimdiki fotoğraflara göre Pixel’in yeni modeli de eskisine bir hayli benzeyecek. Arka tarafta alttan neredeyse en üste kadar giden alüminyum yüzey, üstlere doğru yerini cama bırakıyor. Bu cam alan içerisinde yine tek arka kamera ve flaş kurulumu kendine yer bulmuş. Cihazın ön tarafında çift hoparlör kurulumu yine yer alırken çift kamera ise ilginç bir özellik olarak karşımıza çıkacağa benziyor. Herkes arka tarafta çift kamera kullanırken kendisi tek kullanan Google, yine de herkesten iyi fotoğraflar oluşturmayı başarmıştı. Ön tarafta da aynı sistemi kullanmak yerine neden ikinci kameraya yer verilmiş tanıtım günü hep birlikte öğreneceğiz.

Aynı sızıntıda yer alan ekran görüntüleri ise cihaz hakkında daha detaylı bilgiler veriyor. Ön taraftaki iki kamerası da 8MP çözünürlükte olacak olan Pixel 3, bunlarda en yüksek f/1,8 diyafram açıklığına ulaşacak. Ekran en-boy oranı 2:1, yani 18:9 olarak verilen model Full HD+ çözünürlük ve 440 dpi ile geliyor. Pil kapasitesi ise muhtemelen 3000mAh seviyesinde.


Aracı: GSMArena

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here