Ana sayfa Haber Google Pixel 3 Sürpriz Bir Özelliğe Sahip Olacak

Google Pixel 3 Sürpriz Bir Özelliğe Sahip Olacak

0

Henüz tam olarak netleşmeyen bilgilere göre; Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL hepimizi şaşırtacak bazı özelliklere sahip olacak. Telefonun kullanışlı olma derecesini neredeyse iki kat artırabilecek olan bu özellikler sayesinde, Google Pixel serisi kullanıcılardan tam not almayı başaracak. Özellikle de herkesin merak etmesi için bu modelleri biraz daha geç çıkarmayı planlayan Google pixel, telefonla ilgili tanıtım videosu da yayınladı. Yayınlamış olduğu bu video sayesinde; kartvizitin üzerinde yazan bilgileri fotoğraf çekmesine gerek kalmadan tanıyabilecek bir sistem görülüyor.

Google Pixel 3 İçin Tarih Verildi Mi ?

 

Google Pixel 3
Google Pixel 3

 

Normal şartlarda kartvizit tarama özelliği, Google lenste de bulunuyordu. Ancak yeni telefonlarda kullanılacak olan bu uygulama ile birlikte, kartvizitin fotoğrafını çekerek adres defterlerinde yeni bir kişi kaydı oluşturmanız sağlanacak. Google Pixel 3, bu işlemleri kartvizit fotoğraflarını çekmeden de yapma özelliği gösterecek. Yapacağınız tarama ile birlikte e-posta uygulaması otomatik olarak açılmış olacak.

Bu telefonlarla ilgili ortaya çıkan sızıntılar sonucunda; 2 akıllı telefon ile ilgili pek çok detay da görülmeye başlandı. Bunlardan hangilerinin doğru olup olmadığını görmek için ise, belirli bir zamanın beklenmesi gerekiyor. Kuruluş tarafından yayınlanan videoda 9 Ekim tarihi belirtiliyor. Google firmasının yapmış olduğu bu iki akıllı telefonla ilgili bütün soru işaretlerinin 9 ekim tarihinde tamamen son bulacağı tahmin ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here