Ana sayfa Haber Google Pixel 3 Lite Cep Telefonlarda Kulaklık Jakı Sürprizi

Google Pixel 3 Lite Cep Telefonlarda Kulaklık Jakı Sürprizi

0

Google son dönemlerde cep telefonu alanında iddialı olmayı sürdüren kuruluşlardan bir tanesi olarak görünüyor. Özellikle de iPhone cep telefonlarını; kulaklık jak sistemi nedeniyle eleştiren Google firması, Pixel 3 Lite cep telefonlarında da aynı sistemi kullanacak. Bazı teknoloji bloglarından sızan haberlere göre; Google Pixel 3 Lite cep telefonları detaylı bir tasarıma sahip olacak.

Google Pixel 3 Lite Fiyatları

Google Pixel 3 Lite cep telefonu, daha önceki Google Pixel 3 XL modeline göre ekran açısından çok daha kaliteli olacak. Google; ekran konusunda daha devrimsel davranmaya çalışmakla birlikte, aynı zamanda kulaklık jakı konusunda da sürpriz yapmış oldu.

 

 

Ancak kesinlikle bu bilgilerin tamamen sızıntılar üzerine dayalı olduğunu ifade etmek gerekiyor.
Google donanım başkanı Rick Osterloh tarafından, Mart 2017 tarihinde piksel fiyatlarının daha uygun olacağı ifade edilmişti.

Ancak ilerleyen dönemlerde; bunun pek de gerçekleşmediği ve maliyetin arttığı görüldü. Şu an için 800 dolar gibi bir fiyat üzerinde konuşuluyor. Özellikle de OLED ekran kullanılması, Google Pixel cep telefonlarının, daha yüksek fiyatlarla satılmasına neden olduğu tahmin ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here